12 skvělých novinek na víkend (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Na Netflixu zakotvilo ambiciózní drama se Sandrou Bullock, V nemilosti, třetí řada úspěšného DC seriálu Titans nebo polský vánoční film David a elfové. HBO GO láká na novou kapitolu Sexu ve městě, která nese název A jak to bylo dál… a skvěle hodnocenou seriálovou novinku Zahradníci. Prémiové videotéky nabízejí ruskou katastrofickou podívanou Živel nebo filmový prequel Rodiny Sopránů.

A jak to bylo dál… – 1. řada

Pokračování kultovního seriálu Sex ve městě sleduje naše oblíbené Newyorčanky Carrie, Mirandu a Charlotte, které prošly komplikovanou realitou života a přátelství po třicítce do ještě komplikovanější reality života a přátelství po padesátce. (HBO GO)

Čarodějnice

Píše se rok 1630. Zbožná rodina je vykázána z komunity emigrantů a musí začít budovat nový život v pustých lesích Nové Anglie. (HBO GO)

David a elfové

Vyčerpaný elf utíká do skutečného světa, aby zažil kouzlo Vánoc. A jeho nový malý kámoš mu pomůže zjistit, jak to mezi lidmi na svátky chodí. (Netflix)

Dívej – 1. řada

Milovníci filmů vypráví o milnících v historii kinematografie, které je nadchly, překvapily, rozhodily nebo jednou provždy změnily. Sbírka vizuálních esejů. (Netflix)

Nečekaná výhra

Příběh o zrodu dojemného přátelství mezi zasloužilým scenáristou komedií Charliem Burnzem (Billy Crystal) a newyorskou zpěvačkou Emmou Payge (Tiffany Haddish). (HBO GO)

Obr Dobr

Osiřelá dívka potká laskavého obra, který by ji měl sníst, ale místo toho ji brání před jinými, opravdu hroznými obry, kteří je oba terorizují. (Netflix)

Titans – 3. řada

Batmanův bývalý parťák Dick Grayson opouští jejich vzájemnou spolupráci a setkává se se skupinkou mladých hrdinů, kteří zoufale potřebují správného učitele. (Netflix)

V nemilosti

Žena odsouzená za vraždu se po propuštění z vězení nedočká odpuštění, a tak se vydává hledat svoji mladší sestru, kterou kdysi musela opustit. (Netflix)

Všichni svatí mafie

Děj se odehrává v 60. a 70. letech 20. století v Newarku na pozadí povstání v New Jersey, zatímco napětí mezi Italsko-americkými a africko-americkými komunitami je stále větší. Prequel Rodiny Sopránů. (Google Play)

Zahradníci – 1. řada

Zdánlivě obyčejní manželé Susan a Christopher Edwardsovi už více než patnáct let utíkají před realitou. Když vyjde najevo jejich podíl na hrůzném zločinu, stávají se hollywoodskými hrdiny ve svém vlastním milostném příběhu. (HBO GO)

Zpátky do divočiny

Na první pohled z nich jde sice strach, ale ve skutečnosti mají srdce ze zlata. Právě utekli ze zajetí a hledají domov. (Netflix)

Živel

Hrdinský příběh o hasičích a záchranářích. To, čemu říkáme akt statečnosti, je pro ně jen běžná rutina, pokud si jen jeden dokáže zvyknout na smrtelné nebezpečí a extrémní riziko. (O2TV)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také