20 filmů a seriálů na víkend (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na Netflix zavítalo posledních pět epizod Papírového domu, poslední řada Ztracených ve vesmíru a slušná porce známých filmů včetně Johna Wicka 3 a Kapitána Phillipse. HBO GO konečně uvedlo nejnovější Mortal Kombat a megalomanskou podívanou Godzilla vs. Kong, prostor ale dostaly i seriálové novinky Lest a Čas. Svou internetovou premiéru si odbyly i poměrně povedené české filmy Chyby (režie Jan Prušinovský), komedie Prvok, Šampón, Tečka a Karel a Shoky & Morthy: Poslední velká akce (Netflix).

14 vrcholů: Nic není nemožné

Nebojácný nepálský horolezec Nimsdai Purja stojí před výzvou, kterou na první pohled nejde zvládnout. Za sedm měsíců chce zdolat všech 14 světových osmitisícovek. (Netflix)

Čas – 1. řada

Vězeň sžíraný pocitem viny, dozorce stojící před nemožnou volbou. Jak v tomhle drsném světě přežít? Třídílné drama o trestu a zásadách zkoumá život v současném britském vězeňském systému. (HBO GO)

Godzilla vs. Kong

Legendy se střetnou ve filmu Godzilla vs. Kong, kde se tito mytičtí protivníci utkají ve velkolepé bitvě a osud světa tak visí na vlásku. (HBO GO)

Chyby

Jedna noc, od které ani jeden z nich nic zásadního nečekal, rychle přeroste ve vztah, lásku a společné bydlení. Ema se rozhodne Tomášovi svěřit se vším, co v životě prožila. Toho to ale nezajímá, protože oba podle něj mají žít jen teď a tady. (Aerovod)

John Wick 3

Na jeho hlavu vypsali odměnu 14 milionů dolarů. Elitní zabiják John Wick proto musí na cestě ke starým spojencům zlikvidovat všechny nepřátele, aby si zachránil život. (Netflix)

Kapitán Phillips

Čtyři somálští piráti unesou nákladní loď a kapitána si vezmou jako rukojmí. Napínavá konfrontace s americkým námořnictvem na sebe nenechá dlouho čekat. (Netflix)

Lest – 1. řada

Foto: All 4

Příběh policistky v utajení s krycím jménem Lizzie Jamesová, která pomocí kontroverzní lsti naváže sexuální poměr s podezřelým. Minisérie zachycuje ostře sledované vyšetřování vraždy mladé matky Rachel Nickellové, k níž došlo v Londýně roku 1992. (HBO GO)

Mortal Kombat

Cole Young je bojovník MMA, který je zvyklý se doslova živit bojem. Neví však nic o dračím tetování, s nímž se narodil, o svém původu ani o tom, proč císař Vnějšího světa Shang Tsung poslal svého nejlepšího zabijáka, ledového nindžu Sub-Zera, aby ho zajal. (HBO GO)

Papírový dům – poslední díly

Ve Španělské národní bance už banda strávila víc než 100 hodin a Profesor je v ohrožení. A aby toho nebylo málo, blíží se nový nepřítel – armáda. (Netflix)

Pád anděla

Agent tajné služby Mike Banning má na krku falešné obvinění z atentátu na prezidenta, a aby si zachránil život, musí vzít nohy na ramena. (Netflix)

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

V příběhu Prvoka, Šampóna, Tečky a Karla si čtyři kamarádi ve středním věku přiznají, že nežijí tak, jak si představovali. A rozhodnou se vyřešit svou krizi provokativní hrou a plněním odvážných úkolů. (O2TV)

Shoky & Morthy: Poslední velká akce

Dva vtipálci se vydávají na divoké dobrodružství. Chtějí natočit hororový dokument, aby znovu získali ztracenou popularitu a zachránili svůj kanál na YouTube. (Netflix)

Sicario: Nájemný vrah

Agentka FBI se zúčastní tajného zátahu proti mexickému drogovému bossovi. Pere se přitom se svými morálními zásadami, celá operace je totiž hodně za hranou. (Netflix)

Síla psa

Charismatický, ale despotický majitel ranče se k bratrově nové manželce i jejímu dospívajícímu synovi chová velmi krutě. Jednoho dne ale vyjdou na světlo dávná tajemství. (Netflix)

Spider-Man: Paralelní světy

Mladého Milese Moralese z Brooklynu kousne radioaktivní pavouk a různí lidé z alternativní dimenze mu pak dají rychlokurz v házení sítí. (Netflix)

Světová válka Z

Zaměstnanec OSN cestuje po celém světě, aby zastavil pandemii, která mění lidi na zombie. Jenže čas běží. (Netflix)

Vrchol nebes

Fotožurnalista je posedlý pátráním po tom, co se stalo s první expedicí na Mount Everest, a dostane se na stopu uznávaného pohřešovaného horolezce. (Netflix)

Zataženo, občas trakaře

Když jeho nejnovější vynález nešťastnou náhodou zničí náměstí a vystřelí do nebe, Flint Lockwood se domnívá, že je se slibnou kariérou konec. (HBO GO)

Zpřítomnělí – 2. řada

První multi-temporální policejní tým v Oslu spojuje další neobvyklý případ. Vše nasvědčuje tomu, že se Jack Rozparovač vrátil do ulic norské metropole, aby tam provozoval své brutální řemeslo. Lars a Alfhildr se zapletou do sítě vražd a spiknutí… (HBO GO)

Ztraceni ve vesmíru – 3. řada

Ve velkolepé závěrečné řadě donutí Robinsonovy jejich pud sebezáchovy se co nejrychleji znovu spojit a bránit Alfu Centauri před invazí robotů. (Netflix)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také