Známí neznámí: Naprostí cizinci v českém remaku

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Italský originální snímek Naprostí cizinci se v minulém roce dočkal německého remakeu, který nese název Téměř dokonalá tajemství. Dlouho to netrvalo a po roce přichází i česká kinematografie se svou vlastní verzí příběhu s názvem Známí neznámí.

Partička přátel se společně sejde v bytě, aby oslavili příchod Nového roku. Znají se už hodně let a aby to nebyla jen obyčejná silvestrovská oslava, rozhodnou se dát všechny mobilní telefony na stůl a nahlas přečíst každou doručenou zprávu a nahlas přehrát každý příchozí hovor. Dramatická komedie, která ukazuje, že stačí jen málo k tomu, abyste si uvědomili, kolik toho o svých přátelích a partnerech nevíte.

Snímek odehrávající se v jedné místnosti povede osm herců z Česka a Slovenska. Těšit se můžeme na opravdu zvučná a oblíbená jména. V obsazení filmu zazáří Táňa Pauhofová, Klára Issová, Martin Hofmann, Tomáš Měcháček, Tomáš Maštalír, Petra Polnišová, Anna Kadeřávková nebo Sväťo Malachovský.

Filmový debut režisérky Zuzany Mariankové bude mít v českých kinech premiéru 16. prosince 2021.


Foto: CinemArt

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také