10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na streamovací službu od Disneyho zavítala marvelovka Shang-Chi a legenda o deseti prstenech a stala se nelegálně nejstahovanějším filmem uplynulého týdne. V těsném závěsu se nachází nová bondovka Není čas zemřít, dostupná třeba na iTunes a Amazonu. Třetí příčka patří další horké novince, Red Notice z produkce Netflixu, ve které hrají Dwayne Johnson, Gal Gadot a Ryan Reynolds. V žebříčku deseti nejstahovanějších titulů se nově objevuje i rodinná podívaná Velký červený pes Clifford, kterou nabídkou česká kina až zkraje příštího roku.

Nejstahovanější filmy 45. týdne 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Black Widow

Skupina velmi nebezpečných lidí odhalila už téměř zapomenutou minulost Black Widow, a ta se proto musí vydat na cestu napříč celým světem, zatímco je pronásledována Taskmasterem – neúprosným zabijákem, jehož jediný úkol je ji zničit. (uvedeno na Disney+)

9. Armáda lupičů

V tomhle prequelu k Armádě mrtvých přemluví tajemná žena bankovního úředníka Dietera, aby její partě pomohl vyloupit tři legendární sejfy různě po Evropě. Film z části natáčený i v Praze. Produkce Zack Snyder. (uvedeno na Netflixu)

8. Free Guy

Ryan Reynolds hraje bankovního úředníka, který zjistí, že je ve skutečnosti nehratelnou postavou ve videohře. A tak se rozhodne stát se hrdinou, který přepíše vlastní příběh. V prostředí, kde neexistují žádná omezení a kde je vše dovoleno musí zachránit svět dřív, než bude zničen. (uvedeno na Amazonu)

7. Venom 2: Carnage přichází

V prvním filmu o Venomovi se novinář Eddie Brock připletl do podivného experimentu, díky němuž se stal hostitelem mimozemského symbionta Venoma. Druhý film na něj navazuje a odhaluje mocného nepřítele. Střet sil je proto nevyhnutelný. (oficiálně pouze v kinech)

6. Velký červený pes Clifford

Když středoškolačka Emily Elizabeth potkala kouzelného zvířecího záchranáře, který jí daroval malé zrzavé štěně, nečekala, že se probudí a najde ve svém malém newyorském bytě obrovského dvoumetrového psa. Dobrodružství nevídaných rozměrů začíná. (uvedeno na Paramount+)

5. Duna

Kultovní sci-fi dílo vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření – melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem. (bude uvedeno na HBO Max)

4. Finch

Tom Hanks hraje Finche, muže, který se vydá na dojemnou a důležitou cestu s cílem nalézt v nebezpečném a zpustošeném světě nový domov pro svoji neobvyklou rodinu – svého milovaného psa a nově zkonstruovaného robota. (uvedeno na Apple TV+)

3. Red Notice

Interpolem vydávaný Red Notice je celosvětová výzva ke stíhání a zatčení nejhledanějších zločinců planety. Když ale odvážná loupež svede dohromady gaunera, který je na špičce černé listiny FBI (Johnson), a dva konkurenční kriminálníky (Gadot, Reynolds), může se stát i nemožné. (uvedeno na Netflixu)

2. Není čas zemřít

James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. (uvedeno na iTunes)

1. Shang-Chi a legenda o deseti prstenech

Hlavním hrdinou je superhrdina čínského původu Shang-Chi, který je konfrontován se svojí minulostí, když je zapleten do sítě tajemné organizace Deset prstenů. Jedná se o druhý film ze čtvrté fáze MCU. Ve filmu uvidíme skutečného záporáka Mandarina. (uvedeno na Disney+)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také