14 novinek na víkend (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Zatímco HBO GO láká na posledního Wolverina a třetí řadu výborného seriálu Boj o moc, Netflix opět zásobuje diváky hromadou originálů. Do jeho nabídky dorazila komedie Zásek odehrávající se za časů francouzského lockdownu, očekávané animované dobrodružství Maya a tři bojovníci, jihokorejský dokument Zabiják v pláštěnce a také druhá řada Zámku a klíče. Pestrou porci novinek nabízejí rovněž prémiové služby, kam dorazil animák Luca nebo Nightlife: Na tahu.

Boj o moc – 3. řada

Logan Roy se v úvodu třetí série nachází v nebezpečné pozici a snaží se zajistit rodinná, politická a finanční spojenectví. Napětí roste a hrozí, že se nelítostná korporátní bitva změní v rodinnou válku… (HBO GO)

Downton Abbey

Vraťte se v čase s Crawleyovými a jejich služebnictvem, kteří se pečlivě připravují na novou éru a na královskou návštěvu. I dokonalé plány se ale můžou zvrtnout. (Netflix)

Jablka

Uprostřed celosvětové pandemie, která způsobuje náhlou ztrátu paměti, se Aris, muž ve středním věku, ocitne v ozdravném programu, jehož cílem je pomoci pacientům bez dokladů totožnosti vybudovat si novou identitu. (HBO GO)

Kovboj Bebop – 1. řada

Foto: TV Tokyo

Bývalý nájemný vrah, bývalý polda, podvodnice, hacker a datový pes tvoří nesourodou partu lovců odměn, která pročesává vesmír a má věčně hluboko do kapsy. (Netflix)

Logan: Wolverine

Píše se rok 2029 a mutanti jsou pryč, nebo aspoň téměř. Osamělý a sklíčený Logan (Hugh Jackman) propíjí své dny ve skrýši na odlehlém místě u mexické hranice a vydělává drobné jako nájemný řidič. (HBO GO)

Luca

Snímek odehrávající se v malebném městečku italské riviéry, vypráví o dospívajícím chlapci, který zažívá nezapomenutelné letní prázdniny plné zmrzliny, těstovin a vyjížděk na mopedu. (O2TV, iTunes)

Maya a tři bojovníci – 1. řada

Odvážná princezna se srdcem bojovnice se vydá naplnit dávné proroctví a zachránit lidstvo před hněvem pomstychtivých bohů. (Netflix)

Nightlife: Na tahu

Život barmana Mila je jeden nekonečný mejdan. Milo žije v noci a hodně dlouho na plný plyn. A pak to přijde. Zamiluje se. (O2TV)

Paddington

Film Paddington líčí zážitky zvláštního peruánského medvídka se slabostí pro všechno britské, který přijíždí do Londýna hledat nový domov. (HBO GO)

Piklírna – 1. řada

Reptiliáni existují a přistání na Měsíci bylo jeden velký podvod. Pro nespolečenskou, ale geniální vědkyni a její partu podivínů jsou konspirační teorie denní chleba. (Netflix)

Zabiják v pláštěnce: Past na korejského predátora

Yoo Young-chul na začátku 21. století vraždil svoje oběti kladivem. Dokumentární seriál o pátrání po tomhle sériovém vrahovi, který rozséval strach po celém Soulu. (Netflix)

Zase spolu

Tři dívky adoptované různými americkými rodinami díky testům DNA zjistí, že jsou sestřenice, a vyrazí společně do Číny, aby našly svoje biologické rodiče. (Netflix)

Zámek a klíč – 2. řada

Tři sourozenci s mámou se po otcově vraždě nastěhují na jeho rodové sídlo. Objeví kouzelné klíče, které odemykají nové schopnosti – a tajemství. (Netflix)

Zásek

Během pandemie platí v Paříži přísný lockdown a potrhlí obyvatelé jednoho činžáku si musí zvyknout na nový život. A taky jeden na druhého. (Netflix)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také