Namlsané diváky, kteří si na Netflixu nenechali ujít Hru na oliheň, možná potěší, že služba právě přidala do nabídky další jihokorejský seriál Modrá až na kost. Netflix kromě toho nově nabízí Bitvu v ústí Šeldy (hraje Tom Felton z Harryho Pottera), třetí řadu oblíbeného seriálu TY nebo Umění sebeobrany, komediální krimi s Jesse Eisenbergem. HBO GO vsadila na Snyderův Úsvit mrtvých a Ještě máme čas, režijní debut Vigga Mortensena.

Bitva v ústí Šeldy

Bitva v ústí Šeldy, jedno ze zlomových střetnutí druhé světové války, svede tragickým způsobem dohromady pilota kluzáku, nacistického vojáka a zdráhavou odbojářku. (Netflix)

Bright: Duše samuraje

V Japonsku zrovna začala éra Meidži, ale tenhle ronin má jiné starosti. Musí totiž spojit síly s orčím zabijákem a zkusit zachránit elfí sirotu před společným nepřítelem. (Netflix)

Cesta za smířením

Manželský pár vyrazí na odlehlou chatu s jediným cílem: zabít toho druhého, a skoncovat tak s manželstvím. Brzy jim ale začne hrozit ještě větší nebezpečí. (Netflix)

Cruella

Film se odehrává v době londýnské punckrockové revoluce 70. let a sleduje vzpurné počátky nechvalně proslulé módní darebačky, Cruelly de Vil. (Google Play)

Filmy našeho dětství – 3. řada

Foto: Netflix

U těchhle kasovních trháků jsme společně užili spoustu zábavy. Seznamte se s herci, režiséry a dalšími lidmi ze zákulisí, kteří je pro vás natočili. (Netflix)

Ještě máme čas

Viggo Mortensen natočil ryzí a hluboce osobní příběh, který sice skýtá několik krásně, až umělecky laděných záběrů a scén, dějově však klouže po povrchu. (HBO GO)

Modrá až na kost – 1. řada

Zavraždili jí otce a ona se chce pomstít. Obrátí se proto na mocného bosse podsvětí a pod jeho vedením se dá k policii. (Netflix)

Ty – 3. řada

Nebezpečně okouzlující a nesmírně posedlý mladík je ochotný udělat naprosto cokoliv, aby se vetřel do života osob, které ho fascinují. (Netflix)

Umění sebeobrany

Muž mírné povahy už nechce být jenom obětí šikany a přihlásí se do karate. Záhadný instruktor ho pak uvede do silně maskulinní subkultury, ze které jde strach. (Netflix)

Úsvit mrtvých

Svět zachvátila nevysvětlitelná epidemie, která likviduje světovou populaci – avšak mrtví neumírají! Stávají se z nich zombie. (HBO GO)

V zajetí

Mateřské lásce se nedá uniknout. Z bezpečného přístavu lásky se ale někdy může stát smrtící hrozba, mladá dívka Chloe o tom ví své. (O2TV)

Země nomádů

Poté, co v malém městě na nevadském venkově dojde k ekonomickému kolapsu, se Fern rozhodne sbalit si věci a ve své dodávce se vydat na cesty a prozkoumat život za hranicemi klasických společenských zvyklostí jako novodobý nomád. (O2TV)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno