12 posledních novinek na Netflixu s českým dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Za poslední dva týdny se na Netflixu objevilo dvanáct novinek s českým dabingem. Ten například dostala třetí řada populárního krimi seriálu TY, třetí série fantasy Zámku a klíče nebo nové epizody Jiného života, které sci-fi seriálu napravily reputaci. České znění ale nabízejí i úplné novinky – animované dobrodružství Maya a tři bojovníci (produkce Guillermo del Toro) nebo lockdownová komedie Zásek.

Jedna, dvě, Undertaker jde! – krátký film

Přežije parta Nový den překvapení, která na ni číhají v Undertakerově strašidelném sídle? V tomhle interaktivním wrestlingovém speciálu máte její osud ve vlastních rukou. Interaktivní dobrodružství, které se s kladnými ohlasy rozhodně nesetkalo.

Jiný život – 2. řada

Niko a její posádka se stanou svědky zničení planety a v sázce už nemůže být víc. Jak ale vyjednávat s mimozemšťany, kteří jsou schopní takové krutosti? Oblíbená herečka sci-fi filmů Katee Sackhoff (Battlestar Galactica) se vrací do vesmíru jako velitelka lodi Salvare.

Maya a tři bojovníci – 1. řada

Odvážná princezna se srdcem bojovnice se vydá naplnit dávné proroctví a zachránit lidstvo před hněvem pomstychtivých bohů. Od vizionářského tvůrce Knihy života. V originále namluvili Zoe Saldana, Diego Luna, Alfred Molina, Rita Moreno a další.

Noční zuby

Mladý řidič nabere dvě tajemné ženy, které má celou noc vozit z večírku na večírek. Pak se ale ukáže, co jsou obě zač – půjdou mu totiž po krku. Od režiséra Adama Randalla, tvůrce snímků Vidím tě a iBoy. Nic převratného ale nečekejte.

Piklírna – 1. řada

Reptiliáni existují a přistání na Měsíci bylo jeden velký podvod. Pro nespolečenskou, ale geniální vědkyni a její partu podivínů jsou konspirační teorie denní chleba. Animovaná komedie od Shion Takeuchi (Městečko Záhad). Hlasy postavám propůjčili Lizzy Caplan nebo Christian Slater.

Příběh temný a strašidelný – 1. řada

Přidejte se k Jeníčkovi a Mařence na jejich cestě z vlastní pohádky do spletitého a po čertech vtipného příběhu plného podivných a strašidelných překvapení. Animované dobrodružství podle knihy Adama Gidwitze, ve kterém namluvili postavy Adam Lambert, Nicole Byer a další.

Sex, láska a goop – 1. řada

Reality show, ve které odvážné páry hledají cestu k intenzivnějším sexuálním prožitkům a hlubší intimitě za asistence Gwyneth Paltrow a týmu odborníků. Spin-off seriálu Goop Lab s Gwyneth Paltrow, ve kterém tahle oscarová herečka prozkoumává spletitosti lidské sexuality.

Sharkdogův úžasný Halloween – krátký film

Parta se chystá na Halloween a povídá si přitom strašidelnou legendu o hrůzostrašné mlze. Sharkdog pak musí zachránit koledování před slizkou mořskou příšerou. Volné pokračování stejnojmenného seriálu.

Tut Tut autíčko Otík – 6. řada

Pohoda na pláži, pohádky na dobrou noc a zábava s nejlepšími kamarády! Otík Klakson si v Autíčkově užívá spoustu legrace a taky se vždycky něco důležitého naučí. Cenou Emmy ověnčený seriál pro předškoláky od Alexe Wooa a Stanleyho Moorea (Hledá se Dory, Ratatouille).

TY – 3. řada

Love a Joe se vzali, mají dítě a na prestižní adrese ve čtvrti Madre Linda se snaží žít normální život. Jenže zvyk je železná košile. Oblíbený krimi seriál, ve kterém exceluje vyšinutý Penn Badgley.

Zámek a klíč – 2. řada

Tyler, Kinsey a Bode dál zkoumají moc záhadných klíčů a odhalí nová rodinná tajemství. Nebezpečí na ně ale číhá blíž, než by si přáli. Tenhle záhadný magický příběh vznikl podle velmi úspěšných a uznávaných komiksů Joea Hilla a Gabriela Rodrigueze.

Zásek

Během pandemie platí v Paříži přísný lockdown a potrhlí obyvatelé jednoho činžáku si musí zvyknout na nový život. A taky jeden na druhého. Poměrně pohodová komedie, která situace z lockdownu přenáší do hotových absurdit.

Pokračuj na minulý přehled nejnovějších titulů na Netflixu v češtině

3 KOMENTÁŘŮ

  1. ZÁSEK je skvělá, chytrá, trefná a milá komedie s naprosto vypiplanými scénami a hereckymi koncerty snad všech zúčastněných herců. Určitě doporučuji ke shlédnutí, pobavite se, zasmejete a i slzu mozna uronite 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také