27 nejsledovanějších titulů na Netflixu 35. týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na Netflixu se dařilo vesměs špatným filmům a dobrým seriálům. Takový normální kluk s hvězdou Cobry Kai a seriálový thriller Clickbait v čele sledovanosti podle Flixpatrol.

14 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (35. týden)

Netflix ovládly podprůměrné snímky, romantická komedie Takový normální kluk, a na druhé příčce umístěná akční jednohubka SAS: Zrození Černé labutě. Třetí místo pro druhý Tajný život mazlíčků, následují Jumanji: Další level a Sweet Girl s Jasonem Momoou v hlavní roli.

14. Tomb Raider
13. Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
12. Podfukářky
11. Rytmus: Tempos
10. Hlasiťákovi ve filmu
9. Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
8. Zaklínač: Vlčí sen
7. Život po večírku
6. Tajný život mazlíčků

5. Sweet Girl

Chamtivost farmaceutické firmy ho připravila o životní lásku. Jeho dcera je teď bez matky a on marně čeká na spravedlnost. Prozatím.

4. Jumanji: Další level

Spencer se ztratí a Marthě, Bethany a Chláďovi dojde, že pro něj musí vyrazit zpátky do Jumanji. Jenže se to celé trochu zvrtne.

3. Tajný život mazlíčků 2

Na farmě kousek od New Yorku si Max chce zvednout sebevědomí, aby se ve městě neztratil. Sněhulka zachraňuje tygří mládě a Gidget předstírá, že je kočka.

2. SAS: Zrození Černé labutě

Je ze speciálních jednotek a vyrazil si s přítelkyní z Londýna do Paříže. Když ale vlak ovládnou nemilosrdní ozbrojení žoldáci, musí rychle do akce.

1. Takový normální kluk

Influencerka, co ví, jak měnit lidi k nepoznání, se vsadí, že z neoblíbeného spolužáka udělá krále plesu. Předělávka teenagerské klasiky „Taková normální holka“.

13 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (35. týden)

Další týden bez významných změn. Na předních místech sledovanosti Dobrý doktor, Riverdale nebo Outer Banks. První místo ale ovládla povedená novinka z minulého týdne Clickbait, s novou řadou se mezi první pětku vrátily i Hodný holky. Papírový dům a jeho finálová řada zatím na sedmé příčce, o jeho nadvládně v příštích dnech ale není pochyb.

13. Méďa a lumíci
12. Lucifer
11. Zmizet beze stopy
10. Pokémon: Cesty
9. Sex/Život
8. Zlomové okamžiky: 11. září a válka proti terorismu
7. Papírový dům
6. Zaklínač

5. Hodný holky

Tři mámy z předměstí zosnují loupež v místním obchodě, aby unikly finanční katastrofě a osamostatnily se – ovšem spolu.

4. Outer Banks

Teenager John B. na ostrově boháčů a chudých přesvědčí svoje tři nejlepší kamarády a společně se vydají hledat legendární poklad spojený se zmizením jeho otce.

3. Riverdale

Teenager Archie a jeho parta se na své cestě úskalími sexu, lásky, školy a rodiny zaplétají do temného tajemství městečka Riverdale.

2. Dobrý doktor

Šikovný, ale autistický chirurg se syndromem učence nastupuje do prestižní nemocnice. Jenže pacienti i ostatní zaměstnanci ho nepřijímají zrovna s důvěrou.

1. Clickbait

Únos táty od rodiny Nicka Brewera má zlověstnou dohru na internetu a jeho nejbližší musí rychle zjistit, kdo za tím vším je a proč to udělal.

Pokračuj na nejsledovanější filmy a seriálu na Netflixu minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také