15 parádních novinek na víkend (nejen) z Netflixu

Foto: Argo (Warner Bros.), Doom Patrol (Warner Bros.), Nadace (Apple TV+)

Na Netflix dorazila hororová Půlnoční mše od režiséra Doktora spánka a série The Haunting, dokumentárních 24 tváří Billyho Milligana, pokračování skvěle hodnocené Lásky ve spektru, druhá řada jihokorejského Nemocničního playlistu nebo třeba Mizerové navždy s Willem Smithem. HBO GO nabízí oscarové Argo, první tři epizody třetí řady Doom Patrol a české drama z hokejového prostředí Smečka. Velkou premiéru zaznamenala i služba Apple TV+, kam zavítala očekávaná fantasy Nadace.

Argo

Thriller Argo vychází ze skutečného příběhu, popisuje tajnou operaci na záchranu šesti Američanů, která se odehrála na pozadí krize s rukojmími v Íránu. (HBO GO)

24 tváří Billyho Milligana

Koncem 70. let tvrdí muž obviněný ze série znásilnění, že za všechno může jeho porucha osobnosti. Začne tak soudní tahanice, která nedá spát celé Americe. (Netflix)

Bangkok na hraně – 1. řada

V Bangkoku má problém sehnat práci, a tak se dá k silničním záchranářům. Tam si pak uvědomí, že musí odhalit spiknutí, které ohrožuje celé město. (Netflix)

Doom Patrol – 3. řada

Třetí série začíná konfrontací Dorothy se Svíčkařem, která vede ke zdrcující ztrátě. Doom Patrol se ocitá na složité křižovatce a každý její člen se snaží čelit tomu, kým je a kým chce být. (HBO GO)

Drazí běloši – 4. svazek

Černošští studenti se vyrovnávají s přehlížením a nejasnými pravidly života na vysoké škole Ivy League, která se s rasovými rozdíly nevypořádala tak, jak si myslí. (Netflix)

Krycí jméno: Jaguár – 1. řada

Žena, která přežila holokaust, se v 60. letech přidá k amatérským špionům. Cíl je jasný – dostat před spravedlnost nacisty, kteří po válce uprchli do Španělska. (Netflix)

Láska ve spektru – 2. řada

Láska neroste na stromech. A pro čtyři mladé lidi s poruchou autistického spektra je nepředvídatelný svět randění opravdu velký oříšek. (Netflix)

Nemocniční playlist – 2. řada

V nemocnici, kde se potkává nový život, smrt a všechno mezi tím, představuje pro pět lékařů a jejich pacienty každý den novou výzvu. (Netflix)

Mizerové navždy

Každý mizera jednou zestárne. I miamský polda Marcus už se chystá na zasloužený odpočinek – dokud si jeho parťáka Mikea nevyhlídne krvelačný drogový kartel. (Netflix)

Nadace – 1. řada

Seriál Nadace sleduje skupinu vyhnanců z rozpadající se Galaktické říše, kteří se vydají na velkolepou cestu s cílem zachránit lidstvo a vybudovat novou civilizaci. (Apple TV+)

Půlnoční mše – 1. řada

Příjezd charismatického mladého kněze spustí sérii úžasných zázraků i zlověstných záhad a rozdmýchá náboženský zápal zbytku místních, kteří zoufale chtějí v něco věřit. (Netflix)

Smečka

Talentovaný brankář David (16) přichází do nového týmu. Je odhodlaný udělat všechno, aby se v hokejovém týmu Vlků prosadil. (HBO GO)

Stanfordský vězeňský experiment

Co se stane, když se vysokoškolská psychologická studie šokujícím způsobem zvrtne? Napínavý psychologický thriller natočený podle skutečné události. (HBO GO)

Špaček

Tragická ztráta, zahrada pod nadvládou drzého ptáka a manžel, který už neví, jak dál. S touhle ženou se teď život zrovna nemazlí. (Netflix)

Zpátky v gangu – 1. řada

Šikovný zloděj Mehdi se zkušenými parťáky se snaží chránit rodinu před mocným drogovým bossem a nechá se přitom zatáhnout do brutální a smrtící války o území. (Netflix)

Pokračuj na přehled víkendových tipů z minulého týdne