12 posledních novinek na Netflixu s českým dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Zatímco v minulém přehledu česky dabovaných novinek na Netflixu jsme objevili řadu známých vypůjčených filmů, v tom dnešním nacházíme pouze originály z dílny Netflixu. České znění nabízí třeba očekávaný dokument Schumacher, skvěle obsazený akčňák Kate, speciál k poslední řadě Papírového domu nebo třetí řada Sexuální výchovy. Za poslední necelé dva týdny jsme našli hned dvanáct novinek na Netflixu s českým dabingem.

He-Man a vládci vesmíru – 1. řada

Neohrožený teenager Adam a jeho parta statečných outsiderů objeví legendární moc Grayskullu – a svoje poslání bránit Eternii před děsivým Skeletorem.

Jak se stát kovbojem – 1. řada

Dale Brisby skvělá ovládá rodeo i sociální sítě a díky tomu drží kovbojské tradice při životě. A teď učí celý svět, jak být správným kovbojem.

Kate

Bez milosti zabíjela v Tokiu, ale při poslední misi jí podstrčili jed. Teď má necelých 24 hodin na to, aby zjistila, kdo si objednal její smrt, a pomstila se.

Kosmokid – 2. řada

Chlapcův sen stát se superhrdinou se splní, když najde pět kosmických kamenů moci. Ale zachránit svět je těžší, než se zdálo – a sám to rozhodně nezvládne.

Papírový dům: Z Tokia do Berlína

Foto: Netflix

Filmaři a herci, kteří stvořili Tokio, Profesora a další postavy seriálu „Papírový dům“, vypráví, jak během natáčení umělecky ztvárnili jejich emoce.

Rozlučka

Pět kamarádů si vyrazí na výpravu do divočiny, kde se brzy dostanou do hledáčku záhadného střelce. A zoufalý boj o život začíná.

Sexuální výchova – 3. řada

Nesebevědomý Otis zná všechny rady na sexuální neduhy. Jeho matka je totiž terapeutka. Rebelka Maeve mu proto navrhne, aby si ve škole otevřel sexuální poradnu. (od 17. září)

Schumacher

Dokument, který se pomocí exkluzivních rozhovorů a archivních záběrů pokouší vystihnout osobnost sedminásobného mistra světa ve formuli 1 Michaela Schumachera.

Strašidelné příběhy na dobrou noc – 1. řada

Alex má strašidelné historky rád, ale teď je musí tahat z rukávu každou noc – jinak zůstane i s novou kámoškou navěky uvězněný v kouzelném sídle zlé čarodějky.

The Circle – USA – 3. řada

V tomhle sociálním experimentu a soutěžní show jde o postavení a strategii. Hráči na internetu flirtují, hledají přátele a snaží se podvodem vyhrát 100 000 dolarů.

Tvůj souboj s divočinou: Neprochladni!

Bear po nehodě letadla ztratí paměť a musí se rozhodnout, jak zachránit pilota a přežít. Interaktivní dobrodružství, ve kterém jde o hodně.

Veselá tetka – 1. řada

Veselá tetka Diane je zbožňovaná potížistka, která má talent vyhýbat se strastem života dospělých. A taky slabost pro svého synovce, který neustále řeší sám sebe. (od 17. září)

Pokračuj na minulý přehled nejnovějších titulů na Netflixu s českým dabingem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také