10 nejstahovanějších filmů 36. týdne (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Podle serveru TorrentFreak je nejstahovanějším filmem posledního týdne pokračování Únikové hry, hned v závěsu následují Sebevražedný oddíl a dvojka Smrti ve tmě. Novinkami v žebříčku jsou již zmíněná Úniková hra, horor Jamese Wana – Zhoubné zlo a akční jednohubka Kate, jenž je po delší době prvním zástupcem z produkce Netflixu. Místo se tentokrát nenašlo pro Black Widow, Zeleného rytíře nebo Snake Eyes.

Nejstahovanější filmy 36. týdne 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Expedice: Džungle

Film studia Disney Expedice: Džungle, inspirovaný slavnou atrakcí v zábavním parku Disneyland, je dobrodružnou výpravou do amazonské džungle, ve které se představí Dwayne Johnson jako charismatický kapitán lodi a Emily Blunt jako odvážná průzkumnice na své misi. (uvedeno na Disney+)

9. The Protégé

V dětství ji zachránil legendární zabiják jménem Moody. Když se v dospělosti dozví o jeho smrti, je Anna připravena využít svých schopností a muže, který byl pro ni otcem, pomstít za každou cenu. Od režiséra bondovky Casino Royale. (oficiálně ještě nevyšlo)

8. Rychle a zběsile 9

Dominic Toretto si myslel, že si konečně bude moci začít užívat klidný život s Letty a synem Brianem, jenže pak se ozvala jeho minulost. V týmu lumpů, kteří se rozhodli ovládnout svět, figuruje i člověk, který je stejně odvážný a nebezpečný jako Dom. (uvedeno na Amazonu)

7. Kate

Kate (Mary Elizabeth Winstead) je nájemná vražedkyně, která je v Tokiu otrávena. Zjistí, že jí zbývá necelých 24 hodin života. Vydá se tak na misi s cílem zjistit, kdo ji otrávil, a zabít ho, než sama zemře. (uvedeno na Netflixu)

6. Black Widow

Skupina velmi nebezpečných lidí odhalila už téměř zapomenutou minulost Black Widow, a ta se proto musí vydat na cestu napříč celým světem, zatímco je pronásledována Taskmasterem – neúprosným zabijákem, jehož jediný úkol je ji zničit. (uvedeno na Disney+)

5. Shang-Chi a legenda o deseti prstenech

Hlavním hrdinou je superhrdina čínského původu Shang-Chi, který je konfrontován se svojí minulostí, když je zapleten do sítě tajemné organizace Deset prstenů. Jedná se o druhý film ze čtvrté fáze MCU. (prozatím pouze v kinech, brzy na Disney+)

4. Zhoubné zlo

Zhoubné zlo sleduje Madison Mitchellovou, která trpí bizarními, děsivými vizemi brutálních vražd. Aby Madison zastavila vraha a zachránila se, musí se vyrovnat s vlastní pohnutou minulostí. (uvedeno na HBO Max)

3. Smrt ve tmě 2

Pokračování úspěšného hororu se odehrává několik let od násilného vniknutí do domu, kde Norman Nordstrom (Stephen Lang) žije v tichém ústraní, dokud ho nedostihnou vlastní hříchy z minulosti. (uvedeno na Amazonu)

2. Sebevražedný oddíl

Tým Task Force X, neboli Sebevražedný oddíl má za úkol zničit veškeré dokumenty týkající se projektu Hvězdice. I kdyby je to mělo stát život. Vězňům je do lebky implementováno výbušné zařízení ovládané na dálku, kdyby se vězni případně rozhodli z mise dezertovat. (uvedeno na HBO Max)

1. Úniková hra: Turnaj šampiónů

Film je pokračováním divácky úspěšného psychologického thrilleru Úniková hra. Tentokrát se nic netušící skupina šesti lidí ocitne uzamčená v další sérii únikových místností. Postupně odhalují, co je spojuje, aby mohli zůstat na živu… a zjišťují, že tuto hru už jednou hráli. (oficiálně ještě nevyšlo)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také