Všechno zlé musí jednou skončit. Lucifer se vrací v traileru 6. řady

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix zveřejnil velmi slibný a zábavný trailer na šestou a zároveň poslední řadu seriálu Lucifer. Fanoušci se mohou těšit na porci deseti nových epizod, ve kterých uvidí Toma Ellise tak trochu v jiné roli. Lucifer Morningstar už totiž není ďábel, nýbrž Bůh.

Po tisíciletích, kdy byl Lucifer Morningstar nucen vládnout peklu a pak byl po staletí obviňován z hříchů lidstva, se v roce 2011 rozhodl přestěhovat do Los Angeles na Zemi za lepším životem. Tam se jeho život obrátil k lepšímu, našel spravedlnost a zamiloval se do Chloe Deckerové. Na konci poslední série Lucifer vystřídal svého otce na postu příštího Boha. V následujících deseti epizodách uvidíme, kam tento vývoj Lucifera, jeho přátele a rodinu zavede.

Americká služba Netflix, která má po celém světě přes 209 miliónů uživatelů, si do českých domácností našla cestu v lednu 2016. V rámci měsíčního předplatného, které činí 199, 259 nebo 319 korun v závislosti na kvalitě přehrávání a množství přístrojů, na nichž lze obsah sledovat, si divák může vybrat z několika stovek titulů. Většina snímků nebo seriálů jsou v původním znění, ale české titulky a dabing se doplňují stále rychleji.

Lucifer se vrátí na Netflix již 10. září 2021.

Foto: Netflix

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také