Spider-Man má nejsledovanější trailer všech dob

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Třetí celovečerní film Spider-Mana s Tomem Hollandem se v úterý představil v dlouho očekávaném traileru. Po čtyřiadvaceti hodinách od uvedení se stal nejsledovanějším trailerech všech dob.

Spider-Man: Bez domova propojí současnost s minulostí a na plátna kin přivede nejen současného pavoučího muže Toma Hollanda, ale také minulé představitele tohoto populárního superhrdiny, Andrewa Garfielda a Tobeyho Maguira. Ti se sice ještě v prvním teaseru nové marvelovky neukázali (na rozdíl od Doctora Octopuse a výbušnin Green Goblina) na rekordní zhlédnutí to ale nemělo vliv. Upoutávka totiž po prvním dni od vydání zaznamenala 355 milionů zhlédnutí a tím dokonce překonala trailer k největšímu marveláckému snímku Avengers: Endgame. Týmovka bratří Russových ve stejném časovém rozmezí zaznamenala „pouhých“ 289 milionů zhlédnutí.

Ještě vyšší čísla sledovanosti se očekávají při premiéře nadcházejícího traileru, ve kterém Marvel ukáže podstatně více materiálu a zcela určitě další známé tváře. S projektem jsou totiž od samotného začátku spojováni Emma Stone (Gwen Stacy), Kirsten Dunst (Mary Jane), Charlie Cox (Daredevil) a Jamie Foxx (Electro).

Foto: Marvel

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také