Do kin se blíží druhý letošní film ze světa MCU, Shang-Chi a legenda o deseti prstenech. Film od režiséra Obhájce nevinných (2019) v trailerech příliš nepřesvědčil, první ohlasy na novou marvelovku říkají ale pravý opak.

Po červencové Black Widow se do kin chystá první marvelovka o supehrdinovi čínského původu Shang-Chi. Uvidíme ji sice až zkraje září, už teď ale po Twitteru kolují ohlasy prvních diváků. Ti vyzdvyhují choreografii soubojů, které jsou konečně na zcela jiné úrovni, poctivou práci kameramana, výborné triky (ty jsou však pro celou tuto sérii již samozřejmostí) a nadmíru povedený casting. Těšit se prý máme na marvelovku, jaká tady ještě nebyla, zabijácký soundtrack a několik skvělých cameo scén. Recenze na Twitteru slibují akcí nabité dobrodružství, které splňuje všechny požadavky letního blockbusteru, jehož hlavního hrdinu si prý okamžitě zamilujeme. Shang-Chi má prý srdíčko, svým zpracováním připomíná originy z první fáze a kvalitu trailerů rozhodně nemáme brát na zřetel. Nejlepší film od Endgame, možná nejlepší origin ze světa MCU. Návštěva kina je v tomto případě prý povinností a hype je zcela na místě.

Hlavním hrdinou je superhrdina čínského původu Shang-Chi, který je konfrontován se svojí minulostí, když je zapleten do sítě tajemné organizace Deset prstenů. Jedná se o druhý film ze čtvrté fáze MCU. Ve filmu uvidíme skutečného záporáka Mandarina.

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech přichází do českých kin již 2. září 2021.

Foto: Marvel

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno