30 nejsledovanějších titulů na Netflixu 33. týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Trilogie Stánku s polibky si podmanila Netflix, seriálům kraluje Dobrý doktor. Týden bez výraznějších změn na předních místech sledovanosti.

15 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (33. týden)

Třetí Stánek s polibky ovládnul kategorii filmů, druhý Tajný život mazlíčků zakotvil na druhé příčce. Třetí místo patří animáku Vivo. Mezi patnáct nejsledovanějších titulů týdne se dostaly všechny tři filmy ze série Stánek s polibky.

15. Letovisko lásky
14. Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
13. Shiny_Flakes: Náctiletý drogový baron
12. Hlasiťákovi ve filmu
11. Assassin’s Creed
10. Yesterday
9. Sweet Girl
8. Stánek s polibky 2
7. Tajný život mazlíčků
6. Stánek s polibky

5. Bloodshot

Špičková biotechnologie pomohla oživit mrtvého vojáka, který se teď chystá pomstít svým vrahům. Akční sci-fi drama podle stejnojmenné série komiksů.

4. Beckett

Po tragické dopravní nehodě v Řecku se americký turista ocitne uprostřed nebezpečného politického spiknutí. A aby si zachránil život, musí se dát na útěk.

3. Vivo

Do muziky zblázněný medvídek kynkažu vyrazí na životní cestu, aby splnil důležitý úkol a doručil milostnou píseň od starého kamaráda.

2. Tajný život mazlíčků 2

Na farmě kousek od New Yorku si Max chce zvednout sebevědomí, aby se ve městě neztratil. Sněhulka zachraňuje tygří mládě a Gidget předstírá, že je kočka.

1. Stánek s polibky 3

Elle je odhodlaná užít si poslední léto před vysokou naplno. Dá proto dohromady seznam šílených věcí, co chtěla vždycky udělat, ale taky musí ukočírovat Noaha s Leem.

15 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (33. týden)

Na první pozici tentokrát Dobrý doktor, následuje Zmizet beze stopy a Outer Banks. V žebříčku ani tentokrát nechybí stálice jako Papírový dům, Lucifer nebo Riverdale.

15. Přísně tajné projekty UFO: Odtajněno
14. Jak se stát tyranem
13. Papírový dům
12. Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
11. Lucifer
10. Rick a Morty
9. Pokémon: Cesty
8. Pomsta s chutí třešní
7. Too Hot to Handle: Brazílie
6. Valeria

5. Riverdale

Teenager Archie a jeho parta se na své cestě úskalími sexu, lásky, školy a rodiny zaplétají do temného tajemství městečka Riverdale.

4. Sex/Život

Vdané ženě se závazky se do rodinného života znova nabourá její bývalý. A představy o společných postelových dobrodružstvích jí zase jednou nedají spát.

3. Outer Banks

Teenager John B. na ostrově boháčů a chudých přesvědčí svoje tři nejlepší kamarády a společně se vydají hledat legendární poklad spojený se zmizením jeho otce.

2. Zmizet beze stopy

Manželka mu zemřela a on se snaží zjistit proč. Jenže při hledání pravdy se sám zamotá do sítě nebezpečných tajností a intrik, která se táhne od New Yorku až po Tel Aviv.

1. Dobrý doktor

Šikovný, ale autistický chirurg se syndromem učence nastupuje do prestižní nemocnice. Jenže pacienti i ostatní zaměstnanci ho nepřijímají zrovna s důvěrou.

Pokračuj na nejsledovanější filmy a seriály na Netflixu minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také