30 nejpopulárnějších titulů na Netflixu 30. týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Čeští diváci podlehli Krvavě rudému nebi a brazilské verzi reality-show Too Hot to Handle. Tohle jsou nejsledovanější tituly Netflixu posledního týdne.

15 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (30. týden)

V čele sledovanosti se nacházejí tři originály z dílny Netflixu, všechny uvedené s českým dabingem. Na prvním místě zakotvené Krvavě rudé nebe, na druhém Poslední dopis od milence, třetí je animák Kouzelný drak.

15. Ulice strachu – 2. část: 1978
14. Major Grom: Morový doktor
13. Poslední žoldák
12. Rodina na baterky
11. Ulice strachu – 3. část: 1666
10. Sedm statečných
9. Zastav a nepřežiješ
8. Ulice strachu – 1. část: 1994
7. Bartkowiak
6. Letovisko lásky

5. Království zombie: Ashin ze severu

Tragédie, zrada a tajemný objev doženou mladou ženu k pomstě za vyvraždění její rodiny a kmene. Speciální epizoda „Království zombie“.

4. Charlieho andílci

Agentura Charlese Townsenda expanduje do ciziny a dva zkušení Andílci se i s novou členkou týmu snaží zastavit nepřátele, co chtějí ukořistit naprosto převratné zařízení.

3. Kouzelný drak

Odhodlaný teenager Din by se hrozně rád zase potkal s nejlepším kamarádem z dětství. A kouzelný drak, co umí plnit přání, mu ukáže, že možností má nepřeberné množství.

2. Poslední dopis od milence

Novinářka objeví milostné dopisy z roku 1965 a rozhodne se, že záhadnému románku přijde na kloub. Jenže láska si pak najde i ji.

1. Krvavě rudé nebe

Letadlo na noční lince přes Atlantik unesou teroristi a žena, která trpí záhadnou nemocí, musí ukázat, co se v ní skrývá, aby zachránila svého synka.

15 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (30. týden)

Dvojitá porce Too Hot to Handle, Dobrý doktor od tvůrce Doktora House nebo eroticky laděné drama Sex/Život v čele sledovanosti netflixovských seriálů. Mezi top patnáctku se zařadil i Rick a Morty, kterého Netflix uvedl bez českých titulků.

15. Sexy příšery
14. Elita
13. Virgin River
12. Rick a Morty (bez češtiny)
11. Outer Banks
10. Předělávka tetování
9. Láska je slepá
8. Jak prodávat drogy přes internet (rychle)
7. Pokémon: Cesty
6. Jak se stát tyranem

5. Too Hot to Handle

Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu.

4. Tenkrát poprvé

Indicko-americká teenagerka zažila traumatický rok. Teď by chtěla hlavně poskočit na žebříčku popularity – jenže kamarádi, rodina ani její pocity jí to vůbec neulehčují.

3. Sex/Život

Vdané ženě se závazky se do rodinného života znova nabourá její bývalý. A představy o společných postelových dobrodružstvích jí zase jednou nedají spát.

2. Dobrý doktor

Šikovný, ale autistický chirurg se syndromem učence nastupuje do prestižní nemocnice. Jenže pacienti i ostatní zaměstnanci ho nepřijímají zrovna s důvěrou.

1. Too Hot to Handle: Brazílie

Zábavná reality show, ve které v pohádkovém plážovém resortu soutěží sexy mladí Brazilci o 500 tisíc brazilských realů. Kdo chce vyhrát, bude se muset vzdát sexu.

Pokračuj na nejsledovanější tituly Netflix z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také