26 filmů a seriálů, které uvede Netflix tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na Netflix se v tomto týdnu dostane vydatná porce originálů včetně anime Krále šamanů, třetího Stánku s polibky nebo akčního dramatu Beckett s Johnem Davidem Washingtonem a Alicií Vikander. Netflix ovšem uvede i novou epizodu Riverdale (původně vysílá The CW), pohodovou komedii Yesterday z dílny kultovního režiséra Dannyho Boylea, Bloodshota s tváří Vina Diesela nebo vybrané německé dokumenty.

Král šamanů – 1. řada

Médium Joh Asakura se přihlásí do bojového turnaje, který se koná každý pět set let. Jeho vítěz se pak stane všemocným Králem šamanů. (9. srpna)

Asfaltová bohyně

Žena z drsné čtvrti kousek od Mexico City se vrací domů jako rocková hvězda, ale nechtěně tím vyvolá konflikt s přízraky ze svojí minulosti. (9. srpna)

Bloodshot

Špičková biotechnologie pomohla oživit mrtvého vojáka, který se teď chystá pomstít svým vrahům. Akční sci-fi drama podle stejnojmenné série komiksů. (10. srpna)

Gábinin kouzelný domek – 2. řada

Roztomilé čičinky, ztřeštěné nápady a nenapodobitelná kouzla! Milovnice koťat Gábi a její věrný parťák Pandy už na vás čekají s hromadou úžasných kočičích dobrodružství. (10. srpna)

Neslýchané: Palácová potyčka

V roce 2004 došlo během zápasu NBA v Michiganu k potyčce mezi hráči a fanoušky. Klíčoví aktéři téhle nemilé události teď promluví o tom, co se stalo a co následovalo. (10. srpna)

Stánek s polibky 3

Elle je odhodlaná užít si poslední léto před vysokou naplno. Dá proto dohromady seznam šílených věcí, co chtěla vždycky udělat, ale taky musí ukočírovat Noaha s Leem. (11. srpna)

Misha a její vlci

Jako malá unikla holokaustu a žila mezi vlky. Nebo to aspoň tvrdí. Podivuhodný příběh, který vyvolá velké emoce i velkou nedůvěru. (11. srpna)

Vypečená partička

Odborníci na pečení dokážou vymyslet dezerty, jaké svět ještě neviděl. Teď si to rozdají v soutěži, kde budou muset vyhovět speciálním přáním extrémně náročných klientů. (11. srpna)

Dívčí škola Al Rawabi

Outsiderky na prestižní dívčí škole Al Rawabi plánují sérii riskantních akcí, aby se pomstily za tvrdou šikanu. (12. srpna)

Lovec příšer: Legendy cechu

Ve světě, kde lidé a děsivé příšery žijí v křehké rovnováze, bojuje mladý lovec Aiden o záchranu svojí vesnice před hrůzostrašným drakem. (12. srpna)

Riverdale – nová epizoda 5. řady

Teenager Archie a jeho parta se na své cestě úskalími sexu, lásky, školy a rodiny zaplétají do temného tajemství městečka Riverdale. (12. srpna)

Beckett

Po tragické dopravní nehodě v Řecku se americký turista ocitne uprostřed nebezpečného politického spiknutí. A aby si zachránil život, musí se dát na útěk. (13. srpna)

Jeho království – 1. řada

Kontroverzní televizní kazatel se po vraždě svého volebního parťáka stane kandidátem na prezidenta Argentiny. Nebude to ale takový světec, jak by se mohlo zdát. (13. srpna)

Nadobro ztracený – nová minisérie

Před deseti lety přišel o dvě milované osoby. Teď zmizí jeho přítelkyně a on stojí před další záhadou, ze které mu jde hlava kolem. Podle románu Harlana Cobena. (13. srpna)

Pomsta s chutí třešní – nová minisérie

Zkraje 90. let vyráží filmařka natáčet do Hollywoodu, ale skončí v podivném světě plném přeludů, sexu, magie, pomsty – a taky koťátek. (13. srpna)

Rychle a zběsile: Závodníci v utajení – 5. řada

Vládní agentura najme náctiletého řidiče Tonyho Toretta a jeho kámoše, kteří milují adrenalin, aby se infiltrovali do prostředí ilegálních automobilových závodů. (13. srpna)

Valeria – 2. řada

Spisovatelka prochází manželskou i tvůrčí krizí. Oporu najde u tří kamarádek, které taky objevují svoje pravé já. Podle románů Elísabet Benavent. (13. srpna)

Yesterday

Po globálním zatmění lidi zapomenou, že kdysi existovala nějaká skupina Beatles. Neúspěšný hudebník pak ale začne hrát jejich muziku a stane se z něj popová senzace. (14. srpna)

Anakonda: tichý zabiják

Vydejte se do odlehlých a neprozkoumaných částí amazonského deštného pralesa, kde žijí tukani, vřešťani, tapíři a taky mohutné anakondy. (15. srpna)

Cesty snů – 1. řada

Poznejte různé kultury a rozmanitou krajinu Jižní a Střední Asie v dokumentárním seriálu o tamních úžasných stezkách. (15. srpna)

Grace

Grace se podaří uniknout přísné výchově a nastupuje na vysokou. Její nový život ale zastiňují temné síly a ohrožují samotnou Gracinu existenci. (15. srpna)

Hitlerova jaderná bomba

Existují důkazy, že Adolf Hitler dal rozkaz k zahájení vývoje atomové bomby. Jak daleko se ale nacisti dostali? (15. srpna)

Láska (svatba a rozvod) – 2. řada

Tři úspěšné ženy z jednoho rozhlasového pořadu prožívají ve svých zdánlivě šťastných manželstvích nejrůznější zvraty a trable a život se jim začne rozpadat pod rukama. (15. srpna)

Před cestou do vesmíru

Astronaut André Kuipers na palubě Mezinárodní vesmírné stanice popisuje svoji aktuální misi. Dokument se záběry ve 3D. (15. srpna)

Špionky

Po pádu Francie do rukou nacistů začnou dvě ženy pracovat jako špionky pro tajnou zpravodajskou službu pod vedením Winstona Churchilla. Podle skutečné události. (15. srpna)

Záhadné psí mumie

Dokument o záhadných praktikách mumifikace zvířat ve starověkém Egyptě, ve kterém výzkumníci prohledávají labyrint v Tuna el-Gebelu. (15. srpna)

Pokračuj na přehled novinek Netflixu z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také