21 nejlepších novinek (nejen) z Netflixu na tento víkend

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Další nášup od Netflixu, něco málo z HBO GO a českého streamu Aerovod. O víkendu si můžete doma pustit dokumentární počin o koronavirové krizi Jedním dechem, Novou šichtu o šikovném českém horníkovi, celovečerní animák Hlasiťákovi ve filmu, nový pohodový seriál Vedoucí katedry nebo temnou podívanou s výborným hodnocením, Zkouška ohněm.

Hlasiťákovi ve filmu

Velkolepá hudební výprava, na které Lincoln Hlasiťák s rodiči a deseti sestrami v závěsu zamíří do Skotska a zjistí, že mají v rodině královskou krev. (Netflix)

Hvězdy

Film podle životního příběhu Jana Banaśe vypráví o slavném fotbalistovi a jeho neuvěřitelném úspěchu, který vyvolal velkou rivalitou, prudké vášně i hluboké city. (Netflix)

Chci tě, jestli to dokážeš

Osud k Janě nebyl dvakrát laskavý. Obrna ji připoutala na lůžko a dívka je zdánlivě zcela závislá na pomoci svých blízkých, kteří mají ale sami dost starostí. (Aerovod)

Jedním dechem

Z hlediska průběhu koronavirové krize probíhal rok 2020 v Číně i v USA překvapivě podobným způsobem, který lze shrnout jako tragické podcenění situace a lhaní vlastním občanům. (HBO GO)

Jurský park

Kvůli pokusům s pravěkou DNA vznikl tajný přírodní park. Hned při otevření ale jeho návštěvníky napadnou klonovaní dinosauři, kteří se náhodou dostali na svobodu. (Netflix)

Méďa 2

Tedovi a Tami-Lynn zachrání manželství už jenom dítě. Nejdřív ale potřebují, aby jim John pomohl přesvědčit soudce, že Ted je živá bytost a zvládne se o prcka postarat. (Netflix)

Nepohodlný

Foto: Focus Features

Justin Quayle pracuje pro Úřad vysokého komisaře v Africe. Manželku mu zavraždí neznámý pachatel. A mezinárodní vyšetřování na vlastní pěst může začít. (Netflix)

Neslýchané: Smlouva s ďáblem

Christy Martin se ve světě boxu probila na špici přes všechny překážky a soupeřky. V soukromí ji ale ničily drogy, domácí teror a strach o život. (Netflix)

Nová šichta

Tomáš Hisem celý život fáral, ale proměny práce ho vyženou na povrch a na pracovní trh, na kterém se nikdy nepohyboval. Tomáš se rozhodne stát programátorem. (Aerovod)

Paměti vraha: Případ Nilsen

Sériový vrah Dennis Nilsen vypráví na děsivých nahrávkách z vězení o svém životě a otřesných zločinech, které spáchal. (Netflix)

Poražení – 1. řada

V Berlíně roku 1946 pátrá americký policajt po pohřešovaném bratrovi a pomáhá přitom mladé německé policistce v boji proti vlně násilí, která zaplavila celé město. (Netflix)

Přízraky

Foto: Universal Pictures

Bizarní příběh o pochybném detektivovi Franku Bannisterovi, který při vyšetřování využívá svoji schopnost komunikovat s mrtvými, aby získal víc zakázek. (Netflix)

Sázka na nejistotu

Skupina finančníků vydělá na americké ekonomické krizi, když dopředu odhadnou situaci a vsadí na nepříznivý vývoj. (Netflix)

Správný čas žít

Správný čas žít vypráví povznášející příběh, který nám připomíná, že není důležité, jak dlouhý život máme, ale zda jej dokážeme prožít naplno. (HBO GO)

Suvenýr

Zkraje 80. let si nezkušená studentka filmové školy začne s kultivovaným, ale přesto pochybným mužem a postupně si hledá místo na slunci. (Netflix)

Tajný život mazlíčků

Dva hašteřiví psí kamarádi se ve velkém světě musí postavit bandě vzteklých zvířat, co chystají útok na lidi. Asi je nejvyšší čas přestat po sobě štěkat. (Netflix)

Vedoucí katedry – 1. řada

První žena, která to dotáhla na šéfku ústavu, i když není běloška, se na slavné univerzitě snaží splnit závratně vysoké nároky kladené na neúspěšnou katedru angličtiny. (Netflix)

Výbuch

Připravte se na nejskandálnější milostný příběh o dospívání… a explozích! Studenti na střední škole začnou nevysvětlitelně vybuchovat (doslova…). (HBO GO)

Zamilovaný

Zadluženou ženu pečující o nemocného otce navštíví dobrácký vymahač dluhů, který místo jejích peněz zatouží získat její srdce. (Netflix)

Zjizvená tvář

Ostrý mafián s kubánskými kořeny se v Miami vypracuje na drogového bosse. Pak se z něj ale stane paranoidní tyran závislý na drogách a začne to s ním jít z kopce. (Netflix)

Zkouška ohněm

Tragický a kontroverzní příběh Camerona Todda Willinghama, který byl obviněn z vraždy svých tří dětí, za což byl odsouzen k trestu smrti. (Netflix)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také