21 filmů a seriálů (nejen) na Netflixu, které můžete vidět o víkendu

Foto: Beckett (Netflix), Stargirl (HBO GO), Velká španělská loupež (O2TV)

Na novinky bohatému víkendu vévodí tradičně Netflix, pestrou nabídku ale nabízí i HBO GO, případně Aerovod nebo videotéka O2TV. Tohle je výběr nejzajímavějších filmů a seriálů ze streamu tohoto týdne.

Beckett

Po tragické dopravní nehodě v Řecku se americký turista ocitne uprostřed nebezpečného politického spiknutí. A aby si zachránil život, musí se dát na útěk. (Netflix)

Bloodshot

Špičková biotechnologie pomohla oživit mrtvého vojáka, který se teď chystá pomstít svým vrahům. Akční sci-fi drama podle stejnojmenné série komiksů. (Netflix)

Dívčí škola Al Rawabi

Outsiderky na prestižní dívčí škole Al Rawabi plánují sérii riskantních akcí, aby se pomstily za tvrdou šikanu. (Netflix)

Jeho království – 1. řada

Kontroverzní televizní kazatel se po vraždě svého volebního parťáka stane kandidátem na prezidenta Argentiny. Nebude to ale takový světec, jak by se mohlo zdát. (Netflix)

Král Belgičanů

Král Belgičanů je právě na státní návštěvě v Istanbulu, když se dozví, že se jeho země rozpadla. Musí se okamžitě vrátit domů, aby zachránil své království. (HBO GO)

Král šamanů – 1. řada

Médium Joh Asakura se přihlásí do bojového turnaje, který se koná každý pět set let. Jeho vítěz se pak stane všemocným Králem šamanů. (Netflix)

La Llorona

Alma je spolu se svými dvěma syny zavražděna při ozbrojeném konfliktu v Guatemale. O třicet let později je zahájeno trestní řízení proti generálovi v důchodu Enriquemu, který byl za genocidu zodpovědný. (HBO GO)

Láska (svatba a rozvod) – 2. řada

Tři úspěšné ženy z jednoho rozhlasového pořadu prožívají ve svých zdánlivě šťastných manželstvích nejrůznější zvraty a trable a život se jim začne rozpadat pod rukama. (Netflix)

Misha a její vlci

Jako malá unikla holokaustu a žila mezi vlky. Nebo to aspoň tvrdí. Podivuhodný příběh, který vyvolá velké emoce i velkou nedůvěru. (Netflix)

Nadobro ztracený – nová minisérie

Před deseti lety přišel o dvě milované osoby. Teď zmizí jeho přítelkyně a on stojí před další záhadou, ze které mu jde hlava kolem. Podle románu Harlana Cobena. (Netflix)

Na palubu!

Měla to být jednorázová spolujízda, ale všechno se zkomplikovalo už v Paříži, kde místo očekávaných slečen obsadili sedadla Edouardova auta zavalitý dobrák Chérif a hovorný frajírek Félix. (Aerovod)

Neslýchané: Palácová potyčka

V roce 2004 došlo během zápasu NBA v Michiganu k potyčce mezi hráči a fanoušky. Klíčoví aktéři téhle nemilé události teď promluví o tom, co se stalo a co následovalo. (Netflix)

Pomsta s chutí třešní – nová minisérie

Zkraje 90. let vyráží filmařka natáčet do Hollywoodu, ale skončí v podivném světě plném přeludů, sexu, magie, pomsty – a taky koťátek. (Netflix)

Stargirl – 2. řada

Středoškolačka Courtney Whitmoreová inspiruje partičku mladých hrdinů k tomu, aby zastavili padouchy z minulosti. Seriál je hranou adaptací komiksu Stargirl, v němž se představuje první tým superhrdinů zvaný Americký spolek spravedlnosti. (HBO GO)

Stánek s polibky 3

Elle je odhodlaná užít si poslední léto před vysokou naplno. Dá proto dohromady seznam šílených věcí, co chtěla vždycky udělat, ale taky musí ukočírovat Noaha s Leem. (Netflix)

Valeria – 2. řada

Spisovatelka prochází manželskou i tvůrčí krizí. Oporu najde u tří kamarádek, které taky objevují svoje pravé já. Podle románů Elísabet Benavent. (Netflix)

Velká španělská loupež

Walterovi se podaří vylovit vzácný poklad z vraku historické lodě. Zmocní se ho však španělská vláda. Ta ho uzamkne ve svém záhadném trezoru, který je umístěný v budově banky. (O2TV)

Vypečená partička

Odborníci na pečení dokážou vymyslet dezerty, jaké svět ještě neviděl. Teď si to rozdají v soutěži, kde budou muset vyhovět speciálním přáním extrémně náročných klientů. (Netflix)

V rytmu srdce

Ruby je potomkem neslyšících rodičů a je v rodině jediná, kdo slyší. Když zjistí, jak moc ji baví zpěv, bude se muset rozhodnout mezi svými sny a rodinnými povinnostmi. (AppleTV+)

Yesterday

Po globálním zatmění lidi zapomenou, že kdysi existovala nějaká skupina Beatles. Neúspěšný hudebník pak ale začne hrát jejich muziku a stane se z něj popová senzace. (Netflix)

Zrodila se hvězda

Bradley Cooper ve svém režijním debutu hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Lady Gaga). (HBO GO)