Stalo se: Scenárista pro nové Star Wars, Diesel v kinech boduje

Přečtěte si

Autor

Na čem pracují slavní režiséři a na jakou roli se připravuje Dwayne „The Rock“ Johnson?

Co chystá režisér Revenanta?

Slavný režisér Alejandro González Iñárritu se vrátil do rodného Mexika, kde začal natáčet svůj další celovečerní film Limbo, k němuž napsal také scénář. Na filmu pracuje jako hlavní kameraman Darius Khondji, který natočil například Sedm, Úkryt, Půlnoc v Paříži nebo Drahokam. O projektu se zatím mluví jako o historickém filmu, ve kterém by mělo dojít i na cestování časem.

Režisér Raidu natočí kriminálku

Gareth Evans do svého nového kriminálního snímku Havoc již dávno obsadil Toma Hardyho a Foresta Whitakera. Nedávno se k nim ale připojili také další známé osobnosti, jako Timothy Olyphant, Justin Cornwell, Jessie Mei Li nebo Luis Guzmán. Tom Hardy se ve filmu bude muset probojovat zločineckým podsvětím, aby zachránil odcizeného syna politika, a zároveň rozpletl hlubokou síť korupce a spiknutí, která polapila celé město.

Vrátí se Ripleyová v seriálovém Vetřelci?

Pokud jste velicí fanoušci této postavy, máme pro vás smutnou zprávu. Podle režiséra a scenáristy Noaha Hawleyho je její příběh odvyprávěn bez chyby a není nutné jej znovu otevírat. Seriál by měl prozkoumat třídní rozdíly ve společnosti a konflikty mezi těmi bohatými a chudými, kteří pro ty nejvyšší dělají špinavou práci.

Kdo napíše Star Wars: Rogue Squadron

První Star Wars film po nejnovější trilogii, který bude režírovat Patty Jenkins (Wonder Woman), nabírá scénáristu. Je jím Matthew Robinson, jenž spolupracoval na snímcích Umění lhát nebo Láska a příšery. Film, jak už název napovídá, se zaměří na letku X-Wingů. Projekt byl oznámen v prosinci minulého roku.

Vrátí se Dannyho parťáci?

Zatím o tom Steven Soderbergh uvažuje. Pokud by se tak stalo, rozhodně můžeme očekávat návrat George Clooneyho, Brada Pitta, Matta Damona a dalších z původního hereckého obsazení. Kompletní trilogii si nyní můžete pustit na HBO GO.

Rychle a zběsile 9 trhá pandemický rekord

Jako prvnímu filmu se podařilo překonat celosvětovou hranici 500 milionů dolarů a předehnala tak snímek Godzilla vs. Kong.

Další spin-off pro Rychle a zběsile

Film by se měl zaměřit na záporačku Cipher, kterou ztvárnila Charlize Theron. Cipher se poprvé objevila v osmém díle a připojí se tak k Hobbsovi a Shawovi, kteří si vysloužili spin-off jako první.

The Rock ve vánoční komedii

Ta ponese název Red One. Přesto by se v ní mělo objevit více akce, přičemž scénář má na starosti Chris Morgan, který podílel na většině dílů Rychle a zběsile a dalších akčních trhácích. Film produkuje Amazon a film se tak objeví na jejich streamovací službě.

Pokračuj na přehled zpráv ze světa filmu z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také