Na Witcherconu nejdříve došlo k odhalení data premiéry druhé řady Zaklínače, posléze ale přišlo to hlavní. Netflix vydal dlouho očekávaný trailer, který navázal na kraťoučké teasery z Geeked Week. Fanoušci jsou spokojeni a hned z prvních záběrů poznali, že konečně dojde k adaptaci oblíbené povídky Zrnko pravdy.

První Witchercon je za námi. Netflix ve spolupráci s CD Projekt Red si připravili celkem šest hodin zábavy ve dvou streamech nejen pro všechny milovníky spisovatele Andrzeje Sapkowskiho. V záplavě rozhovorů došlo podle očekávání na první trailer druhé řady seriálového Zaklínače, svou chvilku slávy si zažil také anime film The Witcher: Nightmare of the Wolf, kterému Netflix zakroužkoval datum premiéry na 23. srpna a ukázal z něj první záběry.

Teaser Trailer druhé řady zaklínače přímo navazuje na kraťoučké upoutávky z netflixovské akce Geeked Week. Ciri v něm totiž podstupuje trénink za přísných podmínek svého učitele, Geralt se střetává s dalšími zaklínači a ze zveřejněných záběrů lze také poznat, že tvůrkyně seriálu Lauren Schmidt tentokrát chystá adaptaci povídky Zrnko pravdy, která patří vůbec k těm nejlepším, které Andrzej Sapkowski napsal. Na samotném konci traileru pak vidíme, jak se do příběhu vrací Yennefer, se kterou to na konci první řady nevypadalo vůbec dobře.

Druhá řada Zaklínače se dostane na Netflix 17. prosince 2021 a bude mít opět pouhých osm epizod. Datum uvedení potvrzuje také první plakát s hlavní dvojicí seriálu.

Foto: Netflix

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno