20 novinek na Netflixu a HBO, které můžete vidět o víkendu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix v týdnu vsadil na pokračování úspěšných seriálu, uvedl také animovanou minisérii Resident Evil, ruský akčňák Major Grom a druhou část hororové Ulice strachu. HBO GO zařadilo trilogii Dannyho parťáků a dva úspěšné LEGO filmy.

Atypický – 4. řada

Když se autistický teenager rozhodne najít si přítelkyni, jeho snaha o větší nezávislost přivede celou rodinu na cestu za sebepoznáním. (Netflix)

Biohackeři – 2. řada

Dívka začne studovat medicínu na prestižní německé univerzitě, aby vypátrala, jak souvisí tragická událost v její rodině s vizionářskou profesorkou biologie. (Netflix)

Bažina – 2. řada

V polském městě na začátku 80. let najdou zavražděnou prostitutku a vedoucího mládeže. Policie ale s případem zachází tak, že vzbudí podezření dvou novinářů. (Netflix)


Danny parťáci – 3 filmy

George Clooney, Matt Damon, Brad Pitt, Julia Roberts a Don Cheadle vsadí všechno na jednu kartu poté, co se rozhodnou provést nejdůmyslnější a nejodvážnější loupež v kasinu v Las Vegas. (HBO GO)

Debbie a její parťačky

Pět let, osm měsíců a dvanáct dní. Tak dlouho už Debbie Ocean (Sandra Bullock) připravuje největší loupež své impozantní kariéry. (HBO GO)

Jak jsem se stal superhrdinou

Ve světě, kde vedle sebe existují lidé a superhrdinové, se osamělý policista spojí s geniálním detektivem, aby odhalili temnou organizaci obchodující se superschopnostmi. (Netflix)


Jak se stát tyranem – 1. řada

Foto: Netflix

Každý diktátor musí znát triky, jak si získat a udržet moc. Lehce cynický dokumentární seriál o despotech v dějinách lidstva. (Netflix)

Kuchařka z Castamaru – 1. řada

V Madridu roku 1720 se ovdovělý vévoda vrací do víru společenského života a zakouká se přitom do talentované kuchařky. Podle románu, který napsal Fernando J. Múñez. (Netflix)

LEGO příběh

První filmový LEGO příběh je tady a s ním i Emmet, dokonale průměrná a pravidel dbalá LEGO mini-figurka, která je omylem považována za zázrak. (HBO GO)

LEGO Batman film

V neotřele odlehčeném duchu, díky kterému se film LEGO příběh stal celosvětovým fenoménem, se dočkal vlastního filmového dobrodružství přirozený vůdce celého ansámblu – Batman. (HBO GO)


Major Grom: Morový doktor

Řádění maskovaného zabijáka vyvolá ve městě chaos. Zastavit ho může jedině ostřílený, ale dost svérázný detektiv a jeho nezkušený parťák. (Netflix)

Psí přátelé – 2. řada

Srdečné příběhy o stálých citových poutech, která se bez ohledu na okolnosti vytvářejí mezi psy a jejich páníčky. (Netflix)

Resident Evil: Infinite Darkness – 1. řada

Federální agent Leon S. Kennedy se spojí se zaměstnankyní TerraSave Claire Redfieldovou, aby vyšetřili epidemii zombie. Na motivy populární stejnojmenné videoherní série od společnosti Capcom. (Netflix)

Rodinný víkend

Foto: ARC Entertainment

Když její rodiče propásnou další důležitou událost, šestnáctiletá Emily má všeho až po krk a usoudí, že jejich vztah zoufale potřebuje vzpružit. (HBO GO)

Síla ducha

Aby unikl krizi ve Venezuele a svému alkoholismu, uchýlí se Roque do amazonské džungle, kde si opraví srub, který si postavil ve šťastnějších časech. (HBO GO)

Skautův průvodce zombie apokalypsou

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojí síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. (HBO GO)

Ulice strachu – 2. část: 1978

V prokletém městě Shadyside se ze řetězu utrhl zabiják a terorizuje celý letní tábor Nightwing. Letní kratochvíle tak střídá krvavý boj o přežití. (Netflix)

Virgin River – 3. řada

Zdravotní sestra se z Los Angeles přestěhuje do odlehlého města v severní Kalifornii, aby začala znova. Nestačí se ale divit, co a hlavně koho tam najde. (Netflix)

Vodouch

Jedenáctiletý Gunner uteče z domova, aby se pokusil zachránit svoji nemocnou matku a našel tajemného muže, který údajně dokáže obelstít smrt. (Netflix)

Základna

V tomto válečném thrilleru, natočeném podle skutečných událostí, bojuje malá jednotka amerických vojáků na odlehlé bojové základně Keating, která se nachází hluboko v údolí tří hor v Afghánistánu. (HBO GO)

Pokračuj na novinky Netflixu a HBO GO z minulého týdne

2 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také