13 známých filmů, které právě přidal Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix na přelomu června a července úřaduje ve velkém. Nejdříve se se službou rozloučilo více jak třicet filmů, nyní Netflix odhalil jejich náhradu. Kromě úspěšného českého snímku Nabarvené ptáče, se diváci dočkali filmového Warcraftu, závěrečného dílu trilogie Hobit nebo Terminátora s podtitulem Genisys. Dohromady jsme nalezli třináct filmů, které stojí za pozornost.

Addamsova rodina

Nemrtvá rodinka vede jednotvárný a ponurý život v izolaci, dokud se nepřestěhuje do uhlazené čtvrti, kde svým osobitým stylem zkříží plány jedné televizní moderátorce.

Dítě Bridget Jonesové

Navždycky svobodná Bridget ve třiačtyřiceti otěhotní a potřebuje zjistit, jestli je připravená stát se mámou – a taky kdo je vlastně otec.

Hobit: Bitva pěti armád

Na Bilba a trpaslíky se valí rozhodující útok. Armády Středozemě mezitím míří na Osamělou horu a brousí si zuby na Šmakovo zlato.

K-9: Soukromý detektiv

Foto: Universal Studios Home Video

Detektiv Dooley a jeho roztomilý psí parťák se vrací, aby svými neobvyklými metodami vyřešili ještě jeden zločin. Pak oba odejdou do penze a začnou si konečně trochu žít.

Krvavý prachy

Foto: Mars Distribution

Nováček v demoralizovaném týmu firmy, co převáží peníze, má promyšlený tajný plán. A na každého kolegu si vede složku.

Lovec: Zimní válka

Zlomená zradou se laskavá královna Freya spolehne na zlé síly a vyhlásí lásce válku, která krutě poznamená osud bojovníků Erica a Sáry.

Mrňouskové 2: Daleko od domova

Pokračování animovaného příběhu, ve kterém se malý berušák z Francie omylem dostane až do Karibiku, kde musí přežít v nebezpečné džungli. Jeho táta to ale tak nenechá!

Nabarvené ptáče

Židovský kluk se na cestě východní Evropou stává svědkem hrůz a zvěrstev druhé světové války. Adaptace románu, který v roce 1965 napsal Jerzy Kosiński.

Než jsem tě poznala

Lou je skromná a plná života. Když ale začne pečovat o bohatého, cynického svobodného mládence, co je po nehodě na vozíku, čeká ji rozhodování o srdečních záležitostech.

Norbit

Bláznivá romantická komedie, ve které se útlocitný Norbit nechá dotlačit do sňatku s panovačnou ženskou, ale pak se potká s dívkou svých snů.

Poslíček

Foto: Universal Pictures

Recepční, který sní o tom, že si otevře vlastní hotel, se setká s potenciálním investorem. Když se pak zakouká do jeho milenky, musí se rozhodnout, na čem mu víc záleží.

Skylines

Záhadný mimozemský vir začne ohrožovat lidstvo, a tým elitních vojáků proto musí do vesmíru vyřešit celou situaci jednou provždy.

Terminator Genisys

Třicet let po dni zúčtování pošle John Connor do minulosti přítele, který má zachránit jeho matku a zastavit konflikt. Netuší ale, že věci se změnily.

Warcraft: První střet

Fantasy příběh podle oblíbené videohry, ve kterém portál otevře draenorským bojovníkům cestu na Azeroth a vypukne válka mezi lidmi a orky.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také