16 dalších filmů, které končí na Netflixu posledního června

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Jak jsme předpokládali, tak se stalo. Slušnou porci filmů končících na Netflixu, kterou jsme zveřejnili minulý týden, nakonec doprovází dalších šestnáct titulů. Třicátého června zmizí z největší streamovací služby například čtvrtá Mission: Impossible, Hulk s Ericem Banou, Lucy se Scarlett Johansson, Tahle země není pro starý nebo Vůně ženy s výborným Alem Pacinem.

Bratříčku, kde jsi?

Foto: Buena Vista Pictures

Tři trestanci připoutaní jeden k druhému utečou za velké hospodářské krize z vězení v Mississippi a vyrazí na strhující, ale nebezpečnou honbu za opravdovým pokladem.

Deník Bridget Jonesové

Foto: Universal Pictures

Chytře podaný příběh pouti Bridget Jones od aférky s šéfem k nalezení pravé lásky přináší skvělou sondu do ženské mysli.

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana

V této volné adaptaci animovaného seriálu „Rocky a Bullwinkle“ z 60. let se vydá psí génius Pan Peabody a jeho mladý společník Sherman na vzrušující cestu v čase.


Drákula: Neznámá legenda

Příběh o zrodu středověkého válečníka a vládce, který se musel stát upírem, aby ochránil svoji zemi před osmanskými nájezdníky.

Flintstoneovi

Flintstoneovi na velkém plátně předvádějí akční komedii, v níž se Fred a Barney úporně snaží vypořádat s nároky, které na ně klade práce a rodina.

Hulk

Foto: Universal Pictures

Výzkumník Bruce Banner se po nepovedeném experimentu promění v mohutnou a nezkrotnou zelenou příšeru, kdykoli nedokáže ovládnout své emoce.


Jeho fotr, to je lotr!

Pokračování filmu „Fotr je lotr“, ve kterém snoubenci Greg a Pam vezmou Paminy prudérní rodiče na výlet do Miami, aby je seznámili s mámou a tátou Jebalovými.

Lucy

Mladá Američanka se na Tchaj-wanu nedobrovolně zaplete do pašování drog. Vyspělá narkotika se při tom dostanou do jejího těla a aktivují v něm nadlidské schopnosti.

Mission: Impossible – Ghost Protocol

Superagent Ethan Hunt a jeho tým se pouští do další smrtící mise… aby dokázali svou nevinu, když je obviní z odpálení bomby v Kremlu.

Něco jako komedie

Dospívající Craig se nechá zavřít na psychiatrickou kliniku. Jenže oddělení pro mladistvé neočekávaně zavřou a on musí žít mezi dospělými pacienty.


Ouija

Zdrcení teenageři zkusí po záhadné smrti svého kamaráda navázat kontakt se záhrobím se spiritistickou tabulkou Ouija. Všechno se ale děsivě zvrtne.

Protivný sprostý holky

Foto: Paramount Pictures

Cady žila v cizině, nechodila do školy a učila se doma. Teď ale nastupuje na střední, kde se přidá k oblíbené partě Plastiček a rychle zjistí, jak to tam chodí.

Přestupný rok

Anna má v úmyslu požádat svého přítele 29. února o ruku. Když ale potká šarmantního barmana, musí svoje plány trochu přehodnotit.

Soukromá válka pana Wilsona

Foto: Universal Pictures

Texaský kongresman s agentem CIA plánují pomoct afghánským povstaleckým mudžahedínům v boji proti Sovětům, a rozpoutají tak celou řadu událostí.

Tahle země není pro starý

Nepovedený kšeft s drogami a taška plná peněz svedou dohromady nicnetušícího lovce, šerifa veterána a nájemného vraha na neúprosné poušti v západním Texasu.

Vůně ženy

Chudý středoškolský student doufá, že si během svátku Díkůvzdání vydělá trochu peněz, a tak přijme nabídku starat se o nevidomého, hašteřivého plukovníka v důchodu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také