12 filmových a seriálových novinek (nejen) z Netflixu na tento víkend

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix ve 29. týdnu tohoto roku uvedl druhou řadu dokumentární série Filmy našeho dětství, pokračování seriálu od tvůrců Papírového domu, Holky z červeného gauče, filmový spin-off Království zombie nebo horor Krvavě rudé nebe. O víkendu si na HBO GO můžete pustit skvělého Waltera Mittyho, na Apple se vrací Ted Lasso s prvním dílem druhé řady.

Filmy našeho dětství – 2. řada

Foto: Netflix

U těchhle kasovních trháků jsme společně užili spoustu zábavy. Seznamte se s herci, režiséry a dalšími lidmi ze zákulisí, kteří je pro vás natočili. (Netflix)

Holky z červeného gauče – 2. řada

Osudová událost v nevěstinci přinutí tři ženy s traumatickou minulostí, aby se daly na šílený útěk před svým pasákem a jeho nohsledy. (Netflix)

Království zombie: Ashin ze severu

Tragédie, zrada a tajemný objev doženou mladou ženu k pomstě za vyvraždění její rodiny a kmene. Speciální epizoda Království zombie. (Netflix)

Krvavě rudé nebe

Letadlo na noční lince přes Atlantik unesou teroristi a žena, která trpí záhadnou nemocí, musí ukázat, co se v ní skrývá, aby zachránila svého synka. (Netflix)

Lovci trolů: Úsvit titánů

Hrdinové z Lovců trolů, 3 mimo a Kouzelníků spojí síly proti tajemným nepřátelům, kteří se chtějí zmocnit jejich světů – a taky zničit Zemi. (Netflix)

Poslední dopis od milence

Novinářka objeví milostné dopisy z roku 1965 let a rozhodne se, že záhadnému románku přijde na kloub. Jenže láska si pak najde i ji. (Netflix)

Slova v bublinách

Jednoho slunečného dne potká plachý kluk, co píše haiku, temperamentní, ale nejistou dívku a prožije s ní krátké, kouzelné léto. (Netflix)

Ted Lasso – 2. řada

Idealistický a bezradný trenér amerického fotbalu Ted Lasso je najat, aby kaučoval fotbalový klub v Británii, i když s trénováním klasického fotbalu nemá žádné zkušenosti. (Apple TV+)

Vládci vesmíru: Odhalení – 1. řada

Katastrofální bitva rozbila Eternii na kusy a Teela a její překvapiví spojenci teď musí zabránit zániku vesmíru. Pokračování klasiky z 80. let. (Netflix)

Vzpomínky na Itálii

Londýnský umělec Robert se vrací se svým odcizeným synem do Itálie, aby narychlo prodal dům, který zdědil po své zesnulé ženě. (HBO GO)

Walter Mitty a jeho tajný život

Ben Stiller ve filmu inspirovaném povídkou Jamese Thurbera, která pojednává o věčném snílkovi prchajícím ze svého jednotvárného života do vysněného světa prošpikovaného dobrodružstvím, láskou a akcí. (HBO GO)

Pokračuj na přehled novinek z Netflixu a HBO GO z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také