Supergirl a Keatonův Bruce Wayne scéně. Takhle se natáčí The Flash

Nová Supergirl odhalena, Michael Keaton znovu jako Bruce Wayne!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Natáčení dlouho odkládaného snímku The Flash je konečně v plném proudu a na internet se dostaly první fotky z natáčení. Na nich vidíme představitelku nové Supergirl a Micheala Keatona, který si po třiceti letech zopakuje roli Bruce Waynea, s největší pravděpodobností ho uvidíme i v kostýmu Batmana.

Londýnské natáčení The Flashe odhalilo dvě zásadní informace. Supergirl s tváří začínající herečky Sashy Calle vypadá skvěle a zestárlý Michael Keaton má zase vlasy na hlavě. Kromě momentek šikovných fotografů, režisér Andy Muschietti se podělil o superhrdinská loga hlavních postav filmu.

Zatímco první fotky z placu odhalily kostým Supergirl a návrat Bruce Waynea s tváří Michaela Keatona, samotný film nabídne hereckou sestavu ještě mnohem rozmanitější. Do role dalšího Batmana se totiž vrátí Ben Affleck a vyloučen není comeback ani dalších postav ze světa filmového universa DC. Koneckonců Wonder Woman a Aquaman sehráli v předloze, ze které film bude čerpat, hodně významnou roli.

Komiks Flashpoint, ze kterého si The Flash bere inspiraci, se odehrává v alternativní časové ose, ve které Flash přichází o své schopnosti, Superman je zadržen vládou a Liga spravedlnosti neexistuje. Světem zmítá třetí světová, zapříčiněná spory mezi Wonder Woman a Aquamanem. Otázkou zůstává, kolik si snímek propůjčí právě z oné předlohy.

The Flash, který bude součástí DCEU, se připravuje už od roku 2016. Za tu dobu se na projektu vystřídala řada režisérů i scénáristů, jméno hlavního představitele Ezry Millera ale zůstalo. Na očekávaném snímku, který bude vycházet ze slavného komiksu Flashpoint, momentálně pracuje Andy Muschietti, tvůrce hororových hitů Máma a To.

The Flash by měl dorazit do kin 3. listopadu 2022.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také