Komedie Nightlife: Na tahu jde do kin! Bude to další hit Elyase M’Bareka?

Foto: Bontonfilm

Hvězda rakouského herce Elyase M’Bareka strmě stoupá a u našich nejbližších západních sousedů hraje snad v každém hitu. Komedie Nightlife: Na tahu není výjimkou. Německý snímek měl mít v České republice premiéru v druhé půlce října minulého roku, ale Covid udělal své, a proto se na stříbrná plátna dostává až nyní.

Foto: Bontonfilm

Faktor Elyas M’Barek

Rakouský sympaťák Elyas M’Barek žijící v Německu byl ještě před rokem 2013 nepříliš známý herec, ale to se změnilo s premiérou filmu Fakjů pane učiteli. Německá komedie ze školského prostředí zaznamenala obrovský úspěch a dočkala se i dvou pokračování. M’Barek v trilogii ztvárnil napraveného zloděje, který se nakonec stal oblíbeným učitelem, a role mu dost sedla. Další filmové nabídky se poté jen hrnuly.

Mimo další německý hit Téměř dokonalá tajemství natočil i rakouské drama Smysl života, jež je momentálně k vidění na Netflixu. Není proto divu, že když se němečtí tvůrci snaží nalákat na novou komedii, musí do ní obsadit právě M’Bareka.

Ukázka k nové komedii jasně naznačila, že Nightlife: Na tahu bude opět spoléhat na současnou hvězdu německé a rakouské kinematografie. Režisér a scénárista snímku Simon Verhoeven už na kontě pár komedií má, a to hlavně Mužská srdce a Vítejte u Hartmannů. Zajímavostí je, že v obou těchto filmech si zahrál i M’Barek, byť ve vedlejších rolích.

Foto: Bontonfilm

Romantická komedie nejen pro ženy

Ačkoliv M’Bareka milují hlavně ženy, v této komedii bude tvořit tandem se svým hereckým kolegou Frederickem Lauem, jenž hraje jeho kamaráda.

„Život barmana Mila je jeden nekonečný mejdan. Užívá si pařby, zábavu, kámoše, holky, každý večer jen v trochu jiném pořadí. Milo žije v noci a hodně dlouho na plný plyn. Občas, když náhodou zahlédne obyčejný život, který vedou lidé přes den, ho napadne, jestli už není na čase trochu přibrzdit. A pak to přijde. Zamiluje se. Shodou mnoha náhod potká Sunny, ženu svého života, a dokonce se mu povede ji pozvat na rande. Při prvním setkání zapůsobil a teď má jeden večer, aby se i ona zamilovala a neodjela za prací až do Ameriky. Ale kromě toho, že má šanci změnit svůj život a získat ženu snů, má Milo taky kámoše Renza. Bezstarostného, nezodpovědného chaotika.

A tak přesně v momentu, kdy se důležitá romantická schůzka začne zatraceně dobře vyvíjet, objeví se kamarád Renzo a celý večer nabere úplně jiný směr. Divoký, nečekaný, plný ostrých zatáček a nárazů. Renzo má v patách partu gangsterů a strhne Mila i Sunny na zběsilou jízdu nočním městem plnou šílených momentů. Vznikající láska Mila a Sunny se i přes to všechno zdá být neotřesitelná, oba ale musí tohle rande nejdřív přežít. A zapomenout na chvíle v kostýmech elfů a na další věci. Berlín ještě nikdy nebyl tak zábavný“.

Komedie Nightlife: Na tahu má premiéru 17. června. Režisér snímku Simon Verhoeven do hlavních rolí obsadil Elyase M’Bareka a Fredericka Laua.