8 trailerů týdne: Nesmrtelný Wahlberg a Shyamalanův Čas

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Studio Disney spojilo dvě herecké hvězdy Dwayna Johnsona s Emily Blunt a natočilo dobrodružnou podívanou, která je pro tohle studio typická. Pierce Brosnan se ve filmu False Positive představí jako doktor s ďábelskými úmysly a na Oscara nominovaný Harvey Keitel v roli gangstera Lanského se podělí se o svůj příběh plný zabíjení a praní špinavých peněz. Režisér Vojtěch Moravec českým divákům představí novou komedii Matky.

Čas

Rodina si jede užít dovolenou k moři, aby načerpala energii a užila si společné volno. Na první pohled se pláž tváří jako to nejkrásnější na zemi. Vše se ale změní, když se šestiletý chlapec vrátí z procházky jako dospívající kluk. Tím to ale vše jen začíná.

Expedice: Džungle

Film Expedice: Džungle byl natočený podle atrakce v Disneylandu, která návštěvníky vezme na plavbu lodí skrz džungli, kde existují podivná stvoření a nebezpečná zvířata.  Kapitán lodi Frank vezme na svou palubu Lily a jejího bratra McGregora, kteří vyrazili hledat strom, jenž má magické léčivé schopnosti.

False Positive

Lucy s manželem touží po jediném, miminku. Přírodní cestou to ale nejde a tak vyhledají pomoc u doktora Hindlea, který se zabývá plodností. Všechno jde podle plánu a Lucy brzy otěhotnění. Postupem času se jí ale začínají dít divné věci. Má halucinace a začíná podezřívat doktorka Hindlea, že jí do těla vložil něco nelidského.

Lansky

Stárnoucího gangstera Meyera Lanského vyšetřují federálové, kteří mají podezření, že za půl století schovával miliony dolarů. Lanského, jenž se špinavou prací již neživí, osloví spisovatel, který o něm a jeho příběhu chce napsat knihu. Toho se chytí FBI, která chce spisovatele využít k získání informací. Film byl natočen podle skutečné události.

Matky

Matky to nikdy nemají jednoduché. Musejí se vyrovnávat se svými rodiči, kteří dokáží být až moc přísní, s nevěrnými manželi, co se pořád chtějí vracet, samotou a střídavou péčí nebo hromadou stresu. Režisér Vojtěch Moravec přichází řešit všechny tyhle problémy v nové české komedii.

Nekonečný

Příběh se soustředí na schizofrenního muže jménem Evan Michaels, kterého pronásledují podivné halucinace, ve kterých se sám objevuje. Poté, co se připojí k tajné organizaci, zjišťuje, že halucinace jsou ve skutečnosti vzpomínky a vize z jeho minulých životů.

Přípitek

Adrienova přítelkyně se rozhodla dát si od jejich vztahu pauzu. Adrien je z toho sklíčený a tak se jí rozhodl napsat. Teď trčí na rodinné večeři a odpověď od přítelkyně nikde. Při čekání musí vydržet bezvýznamné tlachání svých příbuzných a tak se odebírá do říše fantazie, aby si promluvil sám se sebou.

Výbušnej koktejl

Kvůli svému zaměstnání jako profesionální vrah byla Scarlet nucena opustit svou dceru Sam a dát se na útěk. O několik let později ze Sam vyrostla chladnokrevná zabijačka po vzoru své matky. Poté, co se její mise vymkla kontrole a rozhodla se raději zachránit nevinnou 8letou dívku namísto splnění úkolu, jí nezbývá nic jiného než se dát na útěk, kde se setká se svou matkou.

Pokračuj na přehled trailerů z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také