13 výborných filmů, které končí na HBO GO koncem června

Přehled filmů, které příští měsíc na HBO GO už nenajdeme.

Foto: Starsky & Hutch (Warner Bros.), Godzilla II (Warner Bros.), Noční let (Paramount Pictures)

Filmy, které opustí Netflix na konci června, jsme si ukázali tady. Stejný osud následně čeká několik výborných filmů z HBO GO. Dáte poslední šanci druhé Godzille, bezkonkurenční parodické trilogii Bláznivé střele nebo nejnovějšímu pokračování Terminátora? Čas máte jenom do 30. června.

Godzilla II Král monster

Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury. Nový film sleduje osudy kryptozoologické agentury Monarch, jejíž členové změří síly s armádou obrovských monster, včetně impozantní Godzilly. (dostupné do 29. června)

Bláznivá střela (celá trilogie)

Foto: Paramount Pictures

Poručík Frank Drebin (Leslie Nielsen) je poněkud nešikovný detektiv z vyšetřovací jednotky losangeleské policie. Frank se vrací domů do Los Angeles z mise v Bejrútu poté, co je jeho kolega Nordberg během tajné operace těžce zraněn. (dostupné do 30. června)

Čas smyslnosti

Mladý lékař Robert Merivel (Robert Downey Jr.) se v 17. století nečekaně ocitne ve službách krále Karla II. a zachrání život jeho drahému kokršpanělovi. (dostupné do 30. června)

Horizont události

Foto: Paramount Pictures

Horizont události uprostřed mise i s celou posádkou záhadně zmizela, aniž by sobě zanechala stopy. Po sedmi letech ale z oběžné dráhy Neptunu opět vyslala signál, z něhož se podařilo rozluštit několik znepokojivých slov. (dostupné do 30. června)

Marvinův pokoj

Hvězdně obsazené drama Marvinův pokoj vypráví příběh dvou odcizených sester. Zatímco zcela nezávislá Lee (Meryl Streep) se před lety odstěhovala do Ohia, její starší sestra Bessie (Diane Keaton) zůstala doma, aby se starala o jejich nemocného otce Marvina. (dostupné do 30. června)

Noční let

Foto: DreamWorks

Lisa Reisertová (Rachel McAdams) k smrti nerada létá, ale hrůza, která se jí zmocní během nočního letu do Miami, nemá se strachem z létání nic společného. (dostupné do 30. června)

Obludárium

Billy Bloom (Alex Lawther) je naprostý unikát: báječný, třpytkami posetý a genderově nevyhraněný teenager, jehož ostrému smyslu pro humor můžou konkurovat jen přehnaně extravagantní módní výstřelky. (dostupné do 30. června)

Sbohem, baby

Když čtyřletá Amanda McCready zmizí ze svého domova a policie není schopná nalézt žádné stopy, dívčina teta Beatrice najme dva soukromé detektivy. (dostupné do 30. června)

Starsky & Hutch

Jedna z nejoblíbenějších dvojic míří z televize na filmové plátno v této parodii populárního seriálu ze sedmdesátých let minulého století. (dostupné do 30. června)

Státní tajemství

Film je inspirován skutečnými událostmi, které otřásly celým světem. Vypráví napínavý příběh Katharine Gunové (Keira Knightley), zaměstnankyně britské zpravodajské služby, součástí jejíž práce je rutinní nakládání s utajovanými informacemi. (dostupné do 30. června)

Terminátor: Temný osud

Zbrusu nový smrtící Terminátor – Rev-9 – se vrací v čase, aby dohonil a zabil Dani Ramosovou, která žije obyčejný život v Mexico City se svým bratrem a otcem. (dostupné do 30. června)

Tolkien

Snímek sleduje osudy J.R.R. Tolkiena (Nicholas Hoult) dávno před tím, něž se z něj stal slavný spisovatel. Dospívající Tolkien, obklopen svými umělecky založenými spolužáky, objevuje sílu přátelství, odvahy a odhodlání. (dostupné do 30. června)

Znovu a jinak

Charlize Theron ztvárňuje Mavis Garyovou, sedmatřicetiletou autorku literatury pro mládež a bývalou královnu krásy, která se brzy po rozvodu vrací do rodného městečka v Minnesotě. (dostupné do 30. června)