10 hororů, které si užijete, pokud se vám líbí Očista

Přečtěte si

Autor

Pátý díl filmové série Očista bude mít v českých kinech premiéru 1. července. Pokud se vám tato hororová série líbí a hodláte se vydat do kina, čekání si můžete zkrátit s filmy, které najdete na našem seznamu.

The Domestics

Manželé Mark (Tyler Hoechlin) a Nina (Kate Bosworth), kteří jsou přežívají v postapokalyptickém světě, který si podmanily kruté gangy. Aby dokázaly přežít ve světě plném násilí a výtržností, které gangy páchají, musí spojit své síly a zapomenout na své manželské problémy.

You’re Next

Paul (Rob Moran) a Aubrey (Barbara Crampton) chtějí oslavit výročí své svatby s přáteli. V průběhu párty na ně ale z ničeho nic zaútočí postavy se zvířecími maskami. Kdo jsou tito útoční a z jakého důvodu útočí zrovna na jejich dům?

Oni

Kristen (Liv Tyler) a James (Scott Speedman) se vrací ze svatební hostiny svých kamarádů. Ze zdánlivého nevinného zaklepání na jejich dveře se brzy vyklube mnohem větší nebezpečí. Zaútočí na ně tři útočníci v maskách a mladý pár nemá jinou možnost než jejich brutální útok odrazit.

Funny Games USA

Jedná se o absolutní remake filmu Funny Games z roku 1997 od stejného režiséra Michaela Henekeho. Rodina odjede na prodloužený víkend do venkovského sídla, kde je navštíví Peter a Paul. Z těchto na první pohled slušných hochů se vyklubou narušení psychopati, kteří se s rodinou vsadí, že do rána nepřežijí.

Motel smrti

Foto: Sony Pictures

Když manželům (Kate Backinsale a Luke Wilson) dojde benzín, musí přespat v motelu nedaleko. Po chvíli ale v jejich pokoji najdou skrytou kameru. Majitelé hotelu jsou totiž sadističtí tvůrci filmů snuff a pokud manželé neuprchnout, stanou se účinkujícími v jejich novém snímku.

Hush

Foto: Netflix

Hluchoněmá spisovatelka (Kate Siegel) se přestěhovala na samotu, do domu mezi lesy. Její poklidný život ale narušil neznámý muž s maskou a kuší v ruce. Podaří se jí uniknout tomuto nebezpečí?

Strašáci

Tento film je také remakem úspěšného snímku Sama Peckinpaha z roku 1971, ve kterém si zahrál Dustin Hoffman a Susan George. Mladý pár (Kate Bosworth a James Marsden) se přestěhuje do menšího města na jihu. Tam ale narazí na Chralieho (Alexander Skarsgård) a jeho skupinku zvrhlíků, kteří dvojici velice znepříjemní následující noc.

Smrt ve tmě

Trojice teenagerů a lupičů se rozhodne vykrást residenci zdánlivě neškodného slepého muže (Stephen Lang), který zbohatl skrze vyhraný soudní proces. Jejich plán je skoro perfektní, bohužel nepočítali s tím, že onen slepý muž je vysloužilý voják. Ze snadného lupu se akce pro trojici promění na boj o přežití.

Stag Night

Veselá šestice lidí se vrací z rozlučky se svobodou domů. Vystoupí ale do uzavřené stanice metra, kde narazí na skupinu kanibalů, kteří se v opuštěné stanici metra skrývají. Podaří se jim najít cestu pryč se všemi jejich končetinami?

My

Jedná se o druhý celovečerní snímek Jordana Peela, který v roli producenta právě připravuje další hororový snímek Candyman. My vypráví o rodině, která vyrazila na dovolenou do Santa Cruz. Večer do jejich domu vniknou čtyři děsivé postavy v maskách. Členové rodiny se zděsí ještě více, když zjistí, že útočníci vypadají stejně jako oni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také