10 filmů, které produkoval, ale nerežíroval James Wan

Přečtěte si

Autor

Dnes již velice známý James Wan se proslavil především jako režisér skvělých hororů Saw: Hra o přežití, Insidious nebo V zajetí démonů. Wan se ale ve velké míře věnuje produkci filmů, přičemž jeho nejnovějším přírůstkem v této oblasti je V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz, který 24. června můžete zhlédnout v našich kinech. Níže naleznete seznam dalších deseti filmů, které James Wan „pouze“ produkoval.

Annabelle (2014)

Jednoho dne našel John Form (Ward Horton) dárek pro svou nastávající manželku Miu (Annabelle Wallis). Je to krásná panenka, která ale bude za nedlouho dělat veliké potíže. Vyznavači Ďábla vtrhnou do jejich domu, napadnou Johna i Miu a vyvolají nepředstavitelné zlo – panenku Annabelle.

Insidious 3: Počátek (2015)

Quinn Brenner (Stefanie Scott) si myslí, že ji chce kontaktovat její zesnulá matka. Proto vyhledá pomoc Elise (Lin Shaye), která ale odmítne. Poté, co Quinn začínají pronásledovat nebezpečné paranormální bytosti, její otec Sean (Dermot Mulroney) znovu požádá Elise o pomoc. Pomůže jim zkušená Elise vyřešit tuto situaci?

Demonic (2015)

Čtyři mladí lidé se vydají do staré vily, kde došlo před 25 lety ke čtyřnásobné rituální vraždě. Chtějí se totiž spojit s mrtvými, tento pokus ale nedopadne dobře a tři členové party nepřežijí. Na místo přijíždí detektiv Mark Lewis (Frank Grillo), kde najde živého Johna (Dustin Milligan) a kamerové záznamy. Na co Lewis se svými kolegy narazí?

Zhasni a zemřeš (2016)

Rebecca (Teresa Palmer) byla v dětství vždy vystrašená ze tmy a myslela si, že se v ní nachází nevysvětlitelné a nebezpečné věci. Poté, co se i se svým mladším bratrem Martinem přestěhovala, podobné události se stávají také jemu. Rebecca se tak rozhodne přijít na to, proč se po zhasnutí vždy přihodí zvláštní věci.

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Rodiče adoptovali několik děvčat z blízkého sirotčince a s nimi přivzali také sestru představenou. Děvčata poté najdou ukrytou onu panenku Annabelle a následně ji vysvobodí, aniž by věděli, co je zač. Jak se s touto hrozbou vypořádají? A proč byla vlastně ukryta zrovna u jejich nových rodičů?

Sestra (2018)

Z Vatikánu je vyslán kněz Burke (Demián Bichir) a mladá sestra Irena (Taissa Farmiga), aby prošetřili sebevraždu mnišky z klášterského opatství v Rumunsku. Narazí tam na velké nebezpečí v podobě démonické sestry, která se objevila již V zajetí démonů 2.

Insidious: Poslední klíč (2018)

Ve čtvrtém díle série Insidious opět narazíme na parapsycholožku Elise. Tentokrát se dozvíme více o její záhadné minulosti. Její nový klient ji bere do domova, ve kterém v mládí žila. Tam také poprvé narazila na temné síly. Teď se s nimi ale musí konečně nadobro vyrovnat.

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Sociální pracovnice Anna (Linda Cardellini) musí proklepnout matku, která se pravděpodobně dostatečně dobře nestará o své děti. Anna si zpočátku myslí, že jde o omyl. Při kontrole ale najde její děti v hrozných podmínkách a děti matce musela odebrat. To ale ještě netušila, že je matka chránila před duchem hrůzostrašné matky z mexických legend, která zanedlouho bude dělat peklo i Anně a její rodině.

Annabelle 3 (2019)

Manželé Warrenovi, kteří mají hlavní úlohu i V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz, odjedou na dovolenou a svou dceru Judy (Mckenna Grace) nechají doma s Mary Ellen (Madison Iseman). Děvčata si pozvou na návštěvu kamarádku Danielu (Katie Sarife), která ale netuší, že se v domě nachází muzeum prokletých předmětů, mezi kterými je právě ona panenka.

Mortal Kombat (2021)

Nejnovější adaptace této věhlasné videohry byla také produkována Jamesem Wanem. Ve filmu se objeví známé postavy jako je Sonya Blade, Jax, Scorpion, Sub-Zero a také Lord Raiden. Příběh sleduje Cola (Lewis Tan), který chce zachránit svou rodinu a zastavit Vnější svět.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také