V zajetí démonů 3: Warrenovi na hranici svých sil

Přečtěte si

Autor

V zajetí démonů (2013–2021) už brzy dostane další pokračování. Třetí díl hororové série přichází s nejtemnějším případem kariéry vyšetřovatelů Eda a Lorraine Warrenových.

V zajetí démonů 3: Na ďáblův příkaz (2021) slibuje trochu jinou podívanou, než na jakou jsme z předchozích dvou dílů zvyklí. Film sice opět vychází ze skutečných událostí, ale tentokrát se manželé Lorraine a Ed vrhají na případ Arneho Johnsona, který spáchal vraždu a u soudu se hájil tvrzením, že byl posedlý ďáblem. Jeho obhajoba vstoupila do amerických dějin jakožto první svého druhu. Ústředním tématem nového démonického filmu má být právě toto soudní přelíčení a záhadné okolnosti, které Arneho k vraždě vedly.

Režisér prvních dvou dílů, James Wan, který se proslavil hororovým trhákem Saw: Hra o přežití (2004) předal pomyslné režisérské žezlo Michaelovi Chavesovi a zaujal místo producenta. Michael Chaves je režisérem několika krátkých filmů a v roce 2019 debutoval celovečerákem La Llorona: Prokletá žena. Na jeho zpracování dalšího z řady případů „lovců duchů“ Warrenových se můžeme těšit začátkem června.

V zajetí démonů 3: Na ďáblův (2021) uvidíme v kinech od 3. června 2021, o den později na HBO Max.

Foto: Warner Bros.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také