Kde sledovat film Tiché místo 2 online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Tiché místo 2 (Tiché místo: Část II) je pokračování hororové hitu režiséra Krasinskiho, které lze sledovat online na streamu Paramount+ od 12. července. Služba však zatím není dostupná v Česku, film proto putuje do kin 10. června.

Neví se, odkud přišli, ale okamžitě po invazi na naši planetu se postavili na vrchol potravního řetězce. Reagovali na jakýkoliv zvuk a jeho původce bleskově zlikvidovali. Abbottovi přežili i díky tomu, že se kvůli nejstarší dceři naučili všichni komunikovat posunkovou řečí. Jenže ani to jim nakonec nepomohlo, otevřený střet s vetřelci nepřežil otec Lee (John Krasinski) a matka Evelyn (Emily Blunt) zůstala se třemi dětmi (z nichž jedno je novorozeně) úplně sama. Pragmatické ženě je jasné, že přežít dokážou jen s pomocí dalších přeživších. Právě tak začíná příběh druhé části Tichého místa. Abbottovi opouštějí svou farmu, díky systému přísných pravidel relativně bezpečné útočiště. Vydávají se na extrémně nebezpečnou pouť, na jejímž konci snad čeká někdo, kdo jim pomůže. Během svého putování si však uvědomí, že stejně velké nebezpečí jako od nezvaných hostů z jiné planety, jim může hrozit od jejich vlastních lidí, k nimž se upínali jako k poslední naději na záchranu. Jak říká cynický drsňák (Cillian Murphy), ke kterému se přidají: „Lidi, co zůstali, si zachránit rozhodně nezaslouží.“

Novinkou nejen v Česku, ale i v USA je streamovací služba Paramountu, která odstartovala teprve v březnu. Do Česka by měla zavítat tento rok, přesnější datum ale dosud není známo. Každopádně bude poskytovat krom nepřeberného množství obsahu, který má Paramount ve své knihovně k dispozici, i své nové původní pořady. Nabídka se ale v každém regionu mění, tudíž zatím nelze říci nic konkrétního. Za Paramount+ předplatitelé platí deset dolarů bez reklam a šest dolarů s reklamami. Na mezinárodním trhu by se ale měla cena překvapivě pohybovat pouze kolem tří dolarů, respektive 65 Kč za měsíc. Bližší informace o platformě a její distribuci filmů od Paramountu naleznete zde.

Foto: Paramount Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také