Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Přečtěte si

Autor

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že své filmy a další obsah bude poskytovat na své nové streamovací platformě Paramount+. Co to znamená pro kinaře a jakých nejnovějších filmů se to týká?

Paramount+ bude v provozu od čtvrtého března a jde v podstatě o rebranding streamovací služby CBS All Access. Kdy se Paramount+ dostane k českému publiku, není ještě známo. Každopádně předplatitelé budou mít na dosah kromě 36 původních pořadů také už zavedené tituly jako je Star Trek a další. Spolu s tím poskytne velkou zásobu legendárních filmů tohoto studia, mezi které patří Forrest Gump, Titanic či série Mission: Impossible.

Právě nejnovější Mission: Impossible 7 nebo Tiché místo: Část II, Top Gun: Maverick budou uvedeny v kinech až pandemie pomine. Důležitou novinkou je ale pouhý 45denní odstup, po kterém budou tyto stěžejní filmy zpřístupněny na Paramount+. Ačkoli se to oproti předchozímu 90dennímu standartu může zdát málo, kinaři mohou být rádi, že Paramount nepřistoupil k uvádění podobně jako Warner Bros. či Universal. Ten své největší filmy bude poskytovat na streamovacích službách 17 dní po uvedení v kinech a Warner Bros. dokonce v ten stejný den.

Filmy, které si Paramount nenechává pro kina, zpřístupní právě na Paramount+ a nebude je muset prodávat Netflixu či Amazon Prime Video, jako v případě Chicagského tribunálu či Coming 2 America. Po pandemii budou na Paramount+ tyto filmy zpřístupněny už 30 dní po uvedení v kinech. Pro jejich stěžejní filmy bude ale stále platit 45denní odstup.

Doufejme tedy, že situace nebude špatná natolik, abychom se dočkali Mission: Impossible 7 a dalších trháků pouze na našich televizích a počítačových obrazovkách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také