Kde sledovat seriál Lupin online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Lupin (právě vyšla 2. část) je francouzský seriál, který lze sledovat online. Lupin vyšel na streamovací službě Netflix s českými titulky, později dokonce s českým dabingem. Diváci se po dlouhém čekání dočkali druhé části (nikoliv druhé řady). V hlavní roli seriálového hitu září oblíbenec Omar Sy z Nedotknutelných.

Zloděj gentleman Assane Diop se ve šlépějích Arsèna Lupina vydává pomstít příkoří, které jeho otci způsobila jedna bohatá rodina. Omar Sy (Nedotknutelní) v hlavní roli seriálu, který natočil držitel ceny Emmy Louis Leterrier (Podfukáři, Kurýr). Netflix právě uvedl druhou část, která opět čítá porci pěti epizod. Tentokrát rovnou s českým dabingem.

Americká služba Netflix, která má po celém světě přes 203 miliónů uživatelů, si do českých domácností našla cestu v lednu 2016. V rámci měsíčního předplatného, které činí 199, 259 nebo 319 korun v závislosti na kvalitě přehrávání a množství přístrojů, na nichž lze obsah sledovat, si divák může vybrat z několika stovek titulů. Většina snímků nebo seriálů jsou v původním znění, ale české titulky a dabing se doplňují stále rychleji.

Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také