30 nejsledovanějších filmů a seriálů na Netflixu 17. týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Vesmírné drama s Annou Kendrick a adaptace fantasy románu Světlo a stíny v čele sledovanosti Netflixu tohoto týdne. Podle serveru FlixPatrol se mezi nejsledovanějšími tituly objevují také Joker (na Netflixu bez titulků) nebo italská komedie Už jsi byla na Měsíci.

15 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (17. týden)

15. Můžeme být hrdinové
14. Tanec v srdci
13. Tenkrát v Hollywoodu
12. Rodina na baterky
11. My
10. Joker (bez titulků)
9. Equalizer 2
8. Thunder Force
7. Příliš osobní známost
6. Co jsme viděli, co jsme slyšeli

5. Už jsi byla na Měsíci?

Módní novinářka odjede na italský venkov prodat svoji farmu. Narazí tam ale na sympatického farmáře a zjistí, o co všechno vlastně v životě přicházela.

4. SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Někdo unesl SpongeBobova nejlepšího kámoše Garyho a SpongeBob s Patrikem teď musí vyrazit na ztřeštěnou výpravu daleko za hranice Zátiší Bikin, aby mu zachránili ulitu.

3. Láska a příšery

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku.

2. Mimoni

Prequel, ve kterém banánově žlutí, zlomyslní pomocníčci z filmu Já, padouch trochu kostrbatě vyprávějí svůj příběh o uctívání lotrů.

1. Utajený pasažér

Utajený pasažér omylem poškodí základní systémy podpory života vesmírné lodi, která letí k Marsu. Zásoby docházejí, důsledky pro misi můžou být fatální a posádku čeká nelehká volba.

15 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (17. týden)

15. Dámský gambit
14. Love, Death & Robots
13. Méďa a lumíci
12. Papírový dům
11. Ginny a Georgia
10. Lupin
9. Život v barvě s Davidem Attenboroughem
8. Velký průvodce spánkem
7. New Amsterdam
6. Too Hot to Handle

5. Sexify

Studentka s mizivými milostnými zkušenostmi vymýšlí s partou kámošek inovativní sex appku. Aby uspěly mezi tvrdou konkurencí, musí ale zkoumat znepokojivý svět intimity.

4. Koruna

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století.

3. Had

V 70. letech si nelítostný vrah Charles Sobhraj na oblíbené „stezce hipíků“ cíleně vybírá oběti mezi cestovateli, kteří objevují jižní Asii. Podle děsivé skutečnosti.

2. The Circle

V tomhle sociálním experimentu a soutěžní show jde o postavení a strategii. Hráči na internetu flirtují, hledají přátele a snaží se podvodem vyhrát 100 000 dolarů.

1. Světlo a stíny

Osiřelá kreslička map Alina Starková na sebe přivolá hněv temných sil, když dá průchod neuvěřitelné moci, která může změnit osud jejího válkou zmítaného světa.

Pokračuj na nejsledovanější filmy a seriály z minulého týdne

2 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také