24 filmů a seriálů, které Netflix přidá tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix v týdnu přidá do obsahu dvě české filmové novinky, Poslední aristokratku a skvělou pohádku Princezna zakletá v čase. Na programu je uvedení hned několika originálů, největší pozornost z nich ale dostává již týdny očekávaná adaptace komiksu Sweet Tooth: Chlapec s parožím. Netflix počítá také s řadou zajímavých dokumentů nebo vypůjčeným seriálem Jak se stát bohem na Floridě se skvělou Kirsten Dunst.

Apollo 11

Dokument o historickém přistání mise Apollo 11 na Měsíci v roce 1969, který díky nově nalezeným záznamům a zvukovým nahrávkám nabízí detailní pohled do jejího zákulisí. (1. května)

Black and Blue

Nezkušená policajtka omylem natočí zkorumpované kolegy při vraždě. Ti pak chtějí záznam za každou cenu získat a brzy se ukáže, kdo na čí straně vlastně stojí. (1. května)

Horizont poznání

Sledujte vědce, jak se snaží pořídit první snímky černé díry a pochopit, co vlastně zachycuje. Kolik toho o vesmíru ještě nevíme? (1. května)


Jak se stát bohem na Floridě – 1. řada

Kurážná zaměstnankyně akvaparku Krystal Stubbsová stoupá v hierarchii FAM – sekty a výnosného pyramidového podvodu, který kdysi ožebračil její rodinu. (1. května)

Kin: Smrtící zbraň

Osamělý kluk najde v ulicích Detroitu zbraň jakoby z jiného světa. Připlete se přitom ale tajné války a bude se muset i s bratrem propuštěným z vězení dát na útěk. (1. května)

Poslední aristokratka

Chlápek, co žije s rodinou v New Yorku, zdědí po šlechtických předcích chátrající zámek v Čechách a musí se rozhodnout, jestli ho prodá, nebo ho zkusí zachránit. (1. května)


Princezna zakletá v čase

Jestli chce zachránit svoje království, musí princezna porazit mocnou čarodějnici a prolomit kletbu, která ji uvěznila čase. (1. května)

StartUp

Parta podnikatelů se spojí se zkorumpovaným agentem FBI a gangem z Miami, aby společně vyprali ukradené peníze přes novou kryptoměnu. (1. května)

The Bronze

Popudlivá gymnastka kdysi na olympiádě získala bronzovou medaili a v rodném městě svůj věhlas bezostyšně zneužívá. Změní se to, když začne trénovat jednu nadějnou holku. (1. května)

Tři vteřiny

Zátah protidrogové jednotky sice dopadl špatně, ale informátor FBI musí ve vězení dál dělat na tom, aby rozbil zločinecký gang. (1. května)


Carnaval

Po rozchodu vezme influencerka kamarádky zadarmo na karneval do brazilské Bahiy, kde si uvědomí, že v životě jde o víc než jenom o lajky na sociálních sítích. (2. května)

Janis a John

Foto: 20th Century Fox Esp.

Pojišťovací agent je v bryndě a chce vyrazit peníze ze svého zbohatlého bratrance. Přesvědčí tedy svoji ženu a jednoho herce, aby předstírali, že jsou slavní muzikanti. (2. května)

Malý Jakub

Utrápený kluk se skrývá doma u cizího nevýrazného muže. Když se pak prozradí, musí se konečně vyrovnat s bouřlivými událostmi, kvůli kterým utekl. (2. května)

(Ne)potřebuju chlapa

Po rozchodu s nevěrným přítelem se zoufalá třicátníce sejde se šesti bývalými partnery, aby konečně našla toho pravého. (2. května)

Dancing Queens

Tanečnice začne uklízet v travesti klubu a toužebně tam pokukuje po vysněném pódiu. Jejího talentu si ale všimne ambiciózní choreograf. (3. května)

Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie – 1. a 2. část

Když po úplném zatmění Slunce zahalí Zemi temná síla, musí se Sailor Guardians znovu spojit, aby vrátili světu světlo. (3. května)

Tři metry nad nebem – 2. řada

Příběh letní lásky dvou mladých lidí s odlišnými osudy, kteří se do sebe zamilují na italských březích Jadranu. Inspirováno knihami Federica Moccii. (3. května)

Člověk: Svět uvnitř – 1. řada

Tenhle poučný dokumentární seriál o fungování lidského těla kombinuje poznatky špičkové vědy s poutavými osobními příběhy. (4. května)

Xtreme

V tomhle svižném thrilleru plném akce spojí bývalý nájemný zabiják síly se svojí sestrou a problémovým teenagerem, aby se pomstil svému nevlastnímu bratrovi. (4. května)

Kandasamyovi: Šílená cesta

Nejlepší kámošky Shanthi a Jennifer, které teď spojuje příbuzenské pouto, chtějí na pár dní odjet s manžely za romantikou. Jenže chlapi si jejich plán vyloží po svém. (4. května)

Láska sladká i kyselá

Zamilovaný pár řeší každodenní strasti i slasti a snaží se přitom zvládat nástrahy vztahu na dálku. (4. května)

Na pohodu – 2. řada

Standupová komička Mae Martin se snaží zorientovat v novém vášnivém a složitém vztahu se svojí přítelkyní George a zároveň se potýká s úskalími střízlivosti. (4. května)

Prolomit hranice: Naše planeta je věda

David Attenborough a vědec Johan Rockström zkoumají rozvrat biodiverzity na planetě Zemi a hledají způsob, jak odvrátit krizi. (4. května)

Sweet Tooth: Chlapec s parožím – 1. řada

Roztomilý kluk, co je napůl člověk a napůl jelen, se s mrzutým chlápkem, který ho vzal pod křídla, vydává hledat nový začátek v nebezpečném postapokalyptickém světě. (4. května)

Pokračuj na přehled Netflix novinek z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také