16 skvělých filmů, které HBO GO odstraní na konci května

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Z obsahu HBO GO zmizí další porce skvělých filmů. Oblíbený stream českých diváků se rozloučí s kultovním hororem Sama Raimiho Lesním duchem, služba odstraní také napínavou Identitu s Johnem Cusackem nebo pohodovou komedii Kámoš k pohledání, ve které si zahráli Paul Rudd a Jason Segel. Konec na HBO GO platí také pro Deset důvodů, proč tě nenávidím, Špinavý trik a CBGB: Kolébka punku. Celkem jsme objevili šestnáct titulů, které na HBO GO končí posledního května.

Black and Blue

Akční thriller pojednává o začínající policistce , která na svou služební kameru nevědomky zachytí vraždu mladého drogového dealera.

CBGB: Kolébka punku

Foto: XLrator Media

Country, bluegrass a blues – tyto tři hudební žánry daly název uznávanému newyorskému klubu CBGB, který se díky svému majiteli Hilly Kristalovi stal kolébkou undergroundového rokenrolu a punku.

Deset důvodů, proč tě nenávidím

Foto: Walt Disney

Během prvního dne v nové škole se Cameron bezhlavě zamiluje do Biancy, úžasné dívky jeho snů. Jediný háček je v tom, že má Bianca zakázáno randit…

Frida

Extravagantní malířka neochvějně a otevřeně sdílela svůj život s Diegem Riverou, s nímž jako mladá vzala svět umění útokem.

Hollywoodland

Foto: Universal Pictures

Snímek inspirovaný skutečným příběhem nejnechvalněji proslulé hollywoodské záhady, která dosud nebyla vyřešena, nabízí pohled do světa oslnivé, leč pomíjivé filmové slávy a odkrývá i její odvrácenou tvář.

Identita

Foto: Columbia/Sony

Ve snímku Identita, šokujícím thrilleru plném originálních a znepokojivých zvratů, se uprostřed příšerné bouřky schází deset cizích lidí, z nichž si každý střeží své tajemství.

Kámoš k pohledání

Foto: DreamWorks

Peter Klaven je úspěšný realitní makléř, který se zasnoubí s dívkou svých snů Zooey. K velkému zděšení však zjistí, že nemá žádného blízkého kamaráda, který by mu mohl jít za svědka.

Lesní duch

Foto: New Line Cinema

Pětice kamarádů kolem dvacítky je zavřená v odlehlé lesní chatě, kde objeví Knihu smrti. Archeologova magnetofonová páska odhalí, že byl prastarý text objeven pod troskami sumerské civilizace.

Love Story

Foto: Paramount Pictures

Oliver Barrett IV. studuje práva na Harvardu a Jennifer Cavilleriová zase hudbu na sousední Radcliffe College. Vyvine se mezi nimi vzájemná přitažlivost, kterou nemohou popřít – a láska, kterou nelze ignorovat.

Lupiči paní domácí

Foto: Touchstone Pictures

Marva Munsonová je čiperná stárnoucí vdova, která chodí pravidelně do kostela, nevadí jí rámus ani sprostá mluva a hledá nájemníka do volného pokoje ve svém domě.

Neslušný návrh

Foto: Paramount Pictures

Demi Mooreová a Woody Harrelson se představují v rolích Diany a Davida Murphyových, milenců ze střední školy, kteří se vezmou a v životě si vedou velmi dobře. Pak ale udeří recese.

Převrat

Napínavý film vypráví příběh amerického byznysmena, který se po přestěhování do jihovýchodní Asie ocitne s celou svou rodinou uprostřed násilného státního převratu.

Špinavý trik

Film vypráví příběh špičkového podvodníka Irvinga Rosenfelda, který je společně se svou obdobně vychytralou britskou partnerkou a milenkou přinucen ke spolupráci s agentem FBI, jenž se zcela vymkl kontrole.

The Gambler

Jim Bennett je hazardér, který vede dvojí život. Na jedné straně vysokoškolský profesor literatury, na straně druhé gambler, který po nocích hraje v kasinech o ty nejvyšší částky.

Válečný kůň

Film odehrávající se na rozlehlých pláních anglického venkova, v Evropě během první světové války, vypráví o pozoruhodném přátelství koně jménem Joey a mladého muže Alberta.

Zamilovaní

Snímek Zamilovaní z dílny režiséra Drakea Doremuse nádherně ilustruje, jak je první opravdová láska vzrušující, báječná a zároveň zničující.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také