15 filmů a seriálů, které Netflix přidá tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Co se chystá na Netflix v tomto týdnu? Superhrdinský seriál Jupiter’s Legacy od tvůrců Kick-Ass a Daredevil, čtyřdílná kriminální minisérie Samovi synové: Bloudění v temnotách a hned několik dalších zajímavých kousků, přímo z dílny Netflixu.

Hank a jeho popelářské auto – 2. řada

Šestiletý Hank a jeho nejlepší kámoš, obří popelářský vůz, spolu poznávají svět a zažívají při tom spoustu dobrodružství s kamarády z říše zvířat. (4. května)

Navillera – 1. řada

Starý muž má sen, mladý má zase dar. Jeden druhému pomůže zapomenout na drsnou realitu a splnit si sny o kariéře v baletu. (4. května)

Selena: Cesta ke slávě – 2. část

Americká zpěvačka s mexickými kořeny Selena na cestě za velkým snem o slávě, pro kterou toho ona i její rodina musely hodně obětovat. (4. května)

Samovi synové: Bloudění v temnotách – nová minisérie

Případ takzvaného Samova syna se stal pro novináře Mauryho Terryho celoživotní obsesí. Došel totiž k závěru, že ve vraždách měla prsty sekta satanistů. (5. května)

7 citů

Neurotický učitel, kterému se štěstí v životě vyhýbá obloukem, se vypraví na podivuhodnou cestu, aby se vypořádal s trapnými situacemi a bolestmi svého dětství. (6. května)

A zítra celý svět

Studentka práv se přidá k partě bojovníků proti fašismu, která ji zatáhne do série čím dál nebezpečnějších násilných akcí. (6. května)

Komu není rady, tomu není pomoci

Poctivý podnikatel je úplně švorc, a proto s úlevou přijme nabídku práce ve státní správě. Jenže se tam zamotá do nejrůznějších intrik. (6. května)

Jupiter’s Legacy – 1. řada

Jsou první generací superhrdinů. Ale jak předávají štafetu svým dětem, přibývá sporů – a stará pravidla přestávají platit. (7. května)

Late Night – Zpátky na výsluní

Dlouholeté moderátorce televizní show hrozí konec kariéry. Mezi jejími scénáristy se ale objeví cílevědomá žena, která její značce pomůže navrátit lesk. (7. května)

Milník

Řidič kamionu je hrdý na to, že odjezdil půl milionu kilometrů. Prožije ale velkou ztrátu a o práci ho navíc může připravit nezkušený nováček. (7. května)

Monster

Nadaný student obviněný z účasti na loupeži, která skončila vraždou, musí uhájit svoji nevinnost a bezúhonnost v boji se systémem, který ho odsoudil už předem. (7. května)

The Circle – USA: Afterparty

Hvězdy pořadu The Circle – USA povyprávějí o tom, kdo vyhrál druhou řadu, přihodí pár pikantních příhod ze zákulisí a proberou i přátelství, která je teď pevně pojí. (7. května)

Super já

Neúspěšný scenárista zjistí, že si ze snů do skutečného života dokáže brát různé cennosti, které mu pomůžou zařídit si nový život. Jenže ten brzo nabere nečekané obrátky. (8. května)

Vymazaný kluk

Mladý muž je svými věřícími rodiči poslán na konverzní terapii, aby svoji sexualitu uvedl do souladu křesťanskými hodnotami. (8. května)

Vincenzo – 1. řada

Korejsko-italský právník pracující pro mafii dá při návštěvě rodné země všemocné korporaci okusit jejich vlastní medicínu a postaví se pro jednou na stranu spravedlnosti. (9. května)

Pokračuj na přehled Netflix novinek z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také