11 velkých premiér (nejen) na Netflixu ve zbytku května

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ve zbytku května bude o zábavu postaráno. Velké věci ještě chystají Netflix, Amazon Prime, Apple TV+ a HBO Max. Už tento pátek například dorazí Armáda mrtvých Zacka Snydera, o víkendu pak druhá řada komediálního seriálu z fotbalového prostředí, Ted Lasso, příští středu Netflix uvede originální horor Ghost Lab, přesně za týden HBO Max pro změnu dlouho očekávaný návrat Přátel ve speciální epizodě. Dočkají se také fanoušci Lucifera a Kominského metody.

Armáda mrtvých

Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (21. května, Netflix)

Jurský svět: Křídový kemp – 3. řada

Šest teenagerů si mělo užívat dobrodružství na táboře na Isla Nublar. Místo toho ale musí společně bojovat o holý život, když ze zajetí na ostrově uprchnou dinosauři. (21. května, Netflix)

Ted Lasso – 2. řada

Ted Lasso. Trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stěhuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. (23. května, Apple TV+)

Baggio: Božský copánek

Dokument o jednom z nejlepších fotbalistů všech dob Robertu Baggiovi a vrcholech jeho kariéry, zraněních, co musel překonat, a cestě k buddhismu, po které se vydal. (26. května, Netflix)

Ghost Lab

Dva medici a přátelé spatří na vlastní oči ducha. Rozhodnou se svůj zážitek důkladně prozkoumat, a pouští se do divokého honu za vědeckým vysvětlením života po životě. (26. května, Netflix)

Eden 

Holka, kterou tajně vychovali roboti, odhaluje temná tajemství nádherného utopického světa, ve kterém po lidstvu nezbyly skoro žádné stopy. (27. května, Netflix)

Ragnarök – Konec světa – 2. řada

V norském městečku, které sužuje znečištění a děsí tající ledovce, se konec světa zdá být až moc skutečný. K bitvě s dávným zlem bude potřeba legenda. (27. května, Netflix)

Friends Reunion Special

Dlouho odkládaná speciální epizoda Přátel, ve které se vrátí kompletní šestice hlavních protagonistů na místo, kde to v roce 1994 všechno začalo, včetně řady hostů a známých tváří ze seriálu, konečně míří na HBO Max. (27. května, HBO Max)

Kominského metoda – 3. řada

Učitel herectví Sandy Kominsky se svým nejlepším přítelem Normanem Newlanderem si navzájem pomáhají zvládat všechny peripetie stárnutí s humorem. (28. května, Netflix)

Lucifer – 5. řada – 2. část

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd. (28. května, Netflix)

Panic – 1. řada

Každé léto riskují své životy v sérii výzev, ve kterých čelí svým největším nočním můrám, aby vyhráli pohádkové peníze. Vyhrát ale může jen jeden. (28. května, Amazon Prime Video)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také