16 nových filmů a seriálů, které Netflix přidá v týdnu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na Netflix míří slušná porce novinek. Dorazí Tarantinův devátý film Tenkrát v Hollywoodu nebo originální sci-fi Synchronic s Anthonym Mackiem a Jamiem Dornanem. Na programu jsou však také Netflix originály. Službou nedávno zakoupená postapokalyptická jízda Láska a příšery, korejský sci-fi seriál Sisyfos: Mýtus o ženě, která přišla z budoucnosti, dokumentární celovečerák Proč jsi mě zabil? nebo japonské drama Nadosmrti. Z přehledu novinek pro tento týden si vybere opravdu každý.

Znovuzrození boha

Ne-ča žije jako obyčejný poslíček, kterého baví motoristické závody. Když ale narazí na staré nepřátele, musí v sobě znovu objevit sílu ochránit svoje milované. (12. dubna)

Lásko moje: Šest příběhů pravé lásky – nová minisérie

Něžné portréty natáčené po dobu jednoho roku, ve kterých šest dlouholetých párů z různých konců světa ukáže, co pro ně znamená láska. (13. dubna)

Mighty Express – 3. řada

Svezte se vláčky Mighty Express a poznejte jejich dětské kamarády, kteří si vždycky poradí s každým zádrhelem na trati! (13. dubna)

Láska a příšery

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku. (14. dubna)

Neztrapňuj mě, tati! – 1. řada

Single táta a majitel kosmetické firmy v jedné osobě musí skočit rovnýma nohama do bouřlivých vod rodičovství – stěhuje se k němu totiž jeho tvrdohlavá náctiletá dcera. (14. dubna)

Proč jsi mě zabil?

Zdrcená rodina se přes sociální sítě snaží najít lidi, co zabili čtyřiadvacetiletou Crystal Theobald. A hranice mezi spravedlností a pomstou se začínají stírat. (14. dubna)

Tenkrát v Hollywoodu

V devátém filmu kultovního režiséra Quentina Tarantina se televizní herec a jeho dlouholetý kaskadér rozhodnou prosadit se u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu – v roce 1969 v Los Angeles. (14. dubna)

The Circle – USA – čtyři nové díly

V tomhle sociálním experimentu a soutěžní show jde o postavení a strategii. Hráči na internetu flirtují, hledají přátele a snaží se podvodem vyhrát 100 000 dolarů. (14. dubna)

Hello, Me! – 1. řada

Štěstí a úspěch se jí vyhýbají obloukem a má pocit, že úplně ztratila jiskru. Jednou se ale objeví její odvážné mladší já a chce po ní, aby se sebou něco udělala. (15. dubna)

Nadosmrti

Rei pomůže ženě, kterou dlouhá léta miluje, uniknout ze spárů násilnického manžela. Na útěku vzplanou jejich milostné city. (15. dubna)

Sisyfos: Mýtus – 1. řada

Nevysvětlitelná událost odhalí geniálnímu inženýrovi nebezpečná tajemství skrytého světa a seznámí se s ženou, která za ním přišla z budoucnosti. (15. dubna)

Krokodýlí kluk Arlo

Optimistický Arlo se rozhodne najít tátu, kterého nikdy neviděl. Vyrazí proto ze svojí bažiny do New Yorku a cestou si najde dobré kamarády. Dobrodružný muzikál. (16. dubna)

Neobyčejné příběhy

Nečekané události ve čtyřech krátkých filmech překvapivým způsobem rozdmýchají nepříjemné emoce, které zatím jenom skrytě doutnaly v narušených vztazích. (16. dubna)

Rychle a zběsile: Závodníci v utajení – 4. řada

Vládní agentura najme náctiletého řidiče Tonyho Toretta a jeho kámoše, kteří milují adrenalin, aby se infiltrovali do prostředí ilegálních automobilových závodů. (16. dubna)

Synchronic

Dva záchranáři narazí na několik obětí nové drogy se silnými účinky, které zemřely hodně zvláštní smrtí. Co se to tu sakra děje? (16. dubna)

Tanec v srdci

Mladá balerína náhodou objeví hip hop a čeká ji těžké rozhodování. Má pokračovat ve stopách rodičů, nebo se věnovat nové vášni? (16. dubna)

Pokračuj na přehled Netflix novinek z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také