13 novinek, které Netflix přidá tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix ve slabším velikonočním týdnu vsadí na svoje originály, uvedení dalších známých filmů do nabídky se asi konat nebude. Premiérou týdne tak zůstává akční komedie Thunder Force, která v hlavních rolích představí velmi netradiční duo superhrdinek. Netflix už v úterý přidá také zajímavý dokument Zakódované předsudky, ve středu dokumentární minisérii Tohle je přepadení nebo ve čtvrtek první řadu japonského animovaného seriálu Muž v domácnosti. Do nabídky Netflixu putují také originální filmy z Turecka (komedie Už jste někdy viděli světlušky?) a jihokorejský thriller Noc v ráji.

Rodinný sraz – 3. část

McKellanovi se přestěhují ze Seattlu na maloměsto v Georgii a jejich životní styl narazí na jižanský způsob života a konzervativní přístup prarodičů. (5. dubna)

Zakódované předsudky

Joy Buolamwini z mediální laboratoře MIT našla chyby v technologii na rozpoznávání tváří a odhalila možnou předpojatost dnešních algoritmů, kterou zkoumá tenhle dokument. (5. dubna)

Poslední děti na Zemi: Všechno nejlepší k apokalypse – interaktivní

Pomozte Jackovi a jeho kamarádům porazit příšery a zůstat naživu! „Poslední děti na Zemi“ v zábavném interaktivním dobrodružství. (6. dubna)


Dolly Parton: Pocta od MusiCares

Dolly Partonová získá od organizace MusiCares cenu pro osobnost roku a hold jí přijde vzdát spousta slavných umělců. Úžasný večer plný hudby a krásných vzpomínek. (7. dubna)

Snadný prachy – 1. řada

Ve zběsilé a zlověstné honbě za bohatstvím se proplétají osudy ambiciózní podnikatelky, okouzlujícího zabijáka z gangu a problémového teenagera. (7. dubna)

Svatební kouč – 1. řada

Věčná komička Jamie Lee už si svojí uličkou prošla a má tak pro hrdličky, kterým občas tečou nervy, spoustu svérázných, ale praktických rad, jak si naplánovat svatbu. (7. dubna)


Tohle je přepadení: Krádež umění, jakou svět neviděl – nová minisérie

Píše se rok 1990. Dva muži přestrojení za policisty pronikají do bostonského muzea, kde ukradnou umělecké předměty nevyčíslitelné hodnoty. Podívejte se, jak k tomu došlo. (7. dubna)

Velký den – 2. sbírka

Šest zasnoubených párů, které do toho s velkou slávou praští, v ohromujícím pohledu na miliardový svatební byznys v Indii. (7. dubna)

Muž v domácnosti – 1. řada

Legendární Tacu z japonské mafie jakuzy, přezdívaný Nesmrtelný drak, kdysi zmizel z podsvětí. Teď se ale vrací jako naprosto oddaný muž v domácnosti. (8. dubna)

Noc v ráji

Mafián se po brutální tragédii stane štvancem a skryje se na ostrově Čedžu, kde se dá dohromady se ženou, která řeší vlastní vážné problémy. (9. dubna)


Thunder Force

Dvě nejlepší kamarádky z dětství jsou zase spolu. Jedna z nich totiž objevila látku, co dělá z lidí superhrdiny, takže se trochu nečekaně můžou postavit zločincům. (9. dubna)

Už jste někdy viděli světlušky?

Na pozadí politických bojů a změn ve společnosti řeší svérázná a geniální rebelka Gülseren samotu, trable v milostném životě i různé ztráty. (9. dubna)

Vzdálené světy

Po cestě domů za svým psem se muž zasekne v časové smyčce a pořád dokola prožívá osudný konflikt s policajtem. Krátký film nominovaný na Oscara. (9. dubna)

Pokračuj na přehled Netflix novinek z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také