15 nejsledovanějších filmů a seriálů na Netflixu 13. týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Mizerný Letní kemp a ještě bezradnější Příležitostní detektivové z Baker Street v čele nejsledovanějších filmů a seriálů na Netflixu 13. týdne.

15 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (13. týden)

Muzikál pro celou rodinu, Letní kemp, zakončuje svůj druhý víkend na Netflixu jako nejsledovanější film týdne v Česku. Následuje Mizerná jízda se svou skrytou kamerou a bláznivá komedie Yes Day. Čtvrté místo patří chválenému celovečernímu dokumentu Seaspiracy. Česká pohádka Hodinářův učeň, kterou Netflix přidal v týdnu, zaujala jedenáctou pozici.

15. Ženy v běhu
14. Až do nebes
13. Marie, královna skotská
12. Můžeme být hrdinové
11. Hodinářův učeň
10. Kancelář pro kontrolu pouliční magie
9. Kořist
8. Jak vycvičit draka 3
7. 47 róninů
6. SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

5. Všechno nejhorší 2

Nesčetněkrát přežila svoji smrt a znova se zasekla v časové smyčce. Teď ale začali umírat i její přátelé.

4. Seaspiracy: Pravá tvář udržitelného rybolovu

Oceán ho vždycky naprosto fascinoval. Natočí proto dokument o tom, jak lidé ničí život v mořích, a odhalí přitom korupci nevídaných rozměrů.

3. Yes Day

Máma s tátou se rozhodnou, že místo obvyklého „ne“ budou pro jednou dětem říkat „ano“ i na ty nejdivočejší nápady – a smršť bláznivé zábavy na sebe nenechá dlouho čekat.

2. Mizerná jízda

Komedie postavená na drsných, nečekaných fórech, které dva nejlepší kámoši po cestě do New Yorku zkoušejí na náhodné kolemjdoucí – a všechno natáčejí skrytou kamerou.

1. Letní kemp

Pohodový muzikál, ve kterém problémový puberťák zariskuje a odjede na letní tábor. A tam se nečekaně zamiluje, najde si kamarády i místo, kam opravdu patří.

13 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (13. týden)

Nechvalně přijatí Příležitostní detektivové z Baker Street jsou nejsledovanějším seriálem týdne. Druhou příčku zaujala mexická kriminálka Kdo zabil Saru, třetí je hit posledních týdnů, seriál z nemocničního prostředí, New Amsterdam. Mezi třináct nejsledovanějších seriálů 13. týdne se zařadil také Papírový dům, Koruna nebo Stranger Things.

13. Holky z červeného gauče
12. Stranger Things
11. Černá listina
10. Méďa a lumíci
9. Papírový dům
8. Koruna
7. Ledová archa
6. F1: Touha po vítězství

5. Riverdale

Teenager Archie a jeho parta se na své cestě úskalími sexu, lásky, školy a rodiny zaplétají do temného tajemství městečka Riverdale.

4. Ginny & Georgia

Volnomyšlenkářka Georgia vyrazí se svými dvěma dětmi, Ginny a Austinem, na sever, kde chtějí začít znova. Jenže i tahle cesta může být pěkně hrbolatá.

3. New Amsterdam

Do nejstarší americké nemocnice nastupuje svérázný ředitel, doktor Max Goodwin, který se nebojí provětrat místní poměry a pouští se do boje o životy pacientů.

2. Kdo zabil Saru?

Álex chce za každou cenu prokázat, že na něho hodili sestřinu vraždu, a neváhá se mstít. Rozhodne se vytáhnout na světlo mnohem víc než jen skutečného pachatele.

1. Příležitostní detektivové z Baker Street

Parta vyvrhelů pomáhá doktoru Watsonovi a jeho tajemnému společníkovi Sherlocku Holmesovi s vyšetřováním série nadpřirozených zločinů ve viktoriánském Londýně.

Pokračuj na přehled nejsledovanějších filmů a seriálů na Netflixu z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také