15 nejsledovanějších filmů a seriálů na Netflixu 12. týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Dvanáctý týden na Netflixu ovládly filmy pro děti, na špici nejsledovanějších seriálů najdeme novou řadu F1.

15 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (12. týden)

Do žebříčku nejsledovanějších filmů týdne se tentokrát nezapojila žádná výrazná novinka. První příčku tak obhájila rodinná komedie Yes Day, kterou jen těsně následuje nejnovější Spongebob a Můžeme být hrdinové. Mezi top patnáctkou najdeme hned tři české zástupce, šesté Ženy v běhu, dvanácté Přes prsty a čtrnáctý je Karel Svoboda: Šťastná léta.

15. SpongeBob ve filmu: Houba na suchu
14. Karel Svoboda: Šťastná léta
13. Chytla nás vlna
12. Přes prsty
11. The Yin Yang Master
10. Grinch
9. Jako v bavlnce
8. 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové
7. Psí veličenstvo
6. Ženy v běhu

5. Emoji ve filmu

V Textopoli panuje názor, že emoji by měly vyjadřovat jenom jednu emoci, a tak jsou Genovy různé výrazy problém. Jeho řešení – stát se „normálním“.

4. Smrtonosné přeludy

Úspěšná spisovatelka zoufale hledá inspiraci k dalšímu psaní. Když najde novou chůvu pro svoje děti, postupně se jí smaže rozdíl mezi realitou a tím, co píše.

3. Můžeme být hrdinové

Vetřelci z vesmíru unesou pozemské superhrdiny a jejich děti se musí naučit táhnout za jeden provaz, aby zachránily svoje rodiče i celou planetu.

2. SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Někdo unesl SpongeBobova nejlepšího kámoše Garyho a SpongeBob s Patrikem teď musí vyrazit na ztřeštěnou výpravu daleko za hranice Zátiší Bikin, aby mu zachránili ulitu.

1. Yes Day

Máma s tátou se rozhodnou, že místo obvyklého „ne“ budou pro jednou dětem říkat „ano“ i na ty nejdivočejší nápady – a smršť bláznivé zábavy na sebe nenechá dlouho čekat.

15 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (12. týden)

Mezi nejsledovanějšími seriály najdeme jen jedinou novinku tohoto týdne, mexickou kriminálku Kdo zabil Saru. Pro první místo si zajela nová řada dokumentárního seriálu F1: Touha po vítězství, Holky z červeného gauče, které měly premiéru teprve 19. března, zaujaly čtvrtou pozici.

13. Ztracené království pirátů
12. Troufalky
11. Méďa a lumíci
10. Papírový dům
9. Kdo zabil Saru?
8. Spřízněné duše
7. Riverdale
6. Srdce z ledu

5. Koruna

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století.

4. Holky z červeného gauče

Osudová událost v nevěstinci přinutí tři ženy s traumatickou minulostí, aby se daly na šílený útěk před svým pasákem a jeho nohsledy.

3. New Amsterdam

Do nejstarší americké nemocnice nastupuje svérázný ředitel, doktor Max Goodwin, který se nebojí provětrat místní poměry a pouští se do boje o životy pacientů.

2. Ginny & Georgia

Volnomyšlenkářka Georgia vyrazí se svými dvěma dětmi, Ginny a Austinem, na sever, kde chtějí začít znova. Jenže i tahle cesta může být pěkně hrbolatá.

1. F1: Touha po vítězství

Pohled na nelítostné závody Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni.

Pokračuj na přehled nejsledovanějších filmů a seriálů na Netflixu z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také