15 nejsledovanějších titulů týdne na Netflixu v Česku

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Týden na Netflixu ovládla Jennifer Garner s komedií Yes Day a seriál Ginny a Georgia. Skvěle se dařilo i čerstvým novinkám (Smrtonosné přeludy, Psí veličenstvo, Srdce z ledu).

15 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (11. týden)

Rodinná komedie Yes Day je v čele sledovanosti tohoto týdne na Netflixu. Druhou a třetí příčku obsadily snímky Jako v bavlnce a Ranařky, oblíbené tituly několika předchozích týdnů. Mezi patnáctkou nejsledovanějších najdeme také český dokument Karel Svoboda: Šťastná léta, druhého Spider-Mana nebo Vraždu na jachtě s Adamem Sandlerem.

15. Národní třída
14. 6 underground: Tajné operace
13. Přes prsty
12. Vražda na jachtě
11. Smrtonosné přeludy
10. Slet čarodějnic
9. Spider-Man: Daleko od domova
8. Psí veličenstvo
7. Emoji ve filmu
6. Trestanec

5. Karel Svoboda: Šťastná léta

Dokument, který ukazuje život slavného skladatele Karla Svobody pohledem jeho syna, doplněným o archivní záběry a střípky z domácích videí.

4. Můžeme být hrdinové

Vetřelci z vesmíru unesou pozemské superhrdiny a jejich děti se musí naučit táhnout za jeden provaz, aby zachránily svoje rodiče i celou planetu.

3. Ranařky

Stydlivá šestnáctiletá dívka se vydá ve stopách svojí rebelantské mámy a zveřejní anonymní pamflet proti sexismu, se kterým se ve škole denně potýkají všechny studentky.

2. Jako v bavlnce

Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso.

1. Yes Day

Máma s tátou se rozhodnou, že místo obvyklého „ne“ budou pro jednou dětem říkat „ano“ i na ty nejdivočejší nápady – a smršť bláznivé zábavy na sebe nenechá dlouho čekat.

15 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (11. týden)

Skvěle hodnocený seriál Ginny a Georgia stále vládne sledovanosti, hned za ním se nachází New Amsterdam a britská sci-fi Spřízněné duše. Čtvrtou pozici zabrala novinka tohoto týdne, Srdce z ledu, pátá je stále oblíbené Koruna. Patnáctku nejsledovanějších seriálů týdne uzavírá český Svět pod hlavou.

15. Svět pod hlavou
14. Méďa a lumíci
13. Ví o tobě
12. Brave New World
11. F1: Touha po vítězství
10. Paradise PD
9. Ledová archa
8. Troufalky
7. Riverdale
6. Ztracené království pirátů

5. Koruna

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století.

4. Srdce z ledu

Talentovaná krasobruslařka Kayla musí dát k ledu všechno, co ji baví – její brácha Mac totiž míří na prestižní hokejovou akademii a celá rodina se kvůli tomu stěhuje.

3. Spřízněné duše

Lásku střídá lež – a tu zas láska. Spirála se roztočí, když objev ve výzkumu DNA pomůže s hledáním dokonalého partnera a dá tak vzniknout úplně nové seznamce.

2. New Amsterdam

Do nejstarší americké nemocnice nastupuje svérázný ředitel, doktor Max Goodwin, který se nebojí provětrat místní poměry a pouští se do boje o životy pacientů.

1. Ginny a Georgia

Volnomyšlenkářka Georgia vyrazí se svými dvěma dětmi, Ginny a Austinem, na sever, kde chtějí začít znova. Jenže i tahle cesta může být pěkně hrbolatá.

Pokračuj na nejsledovanější filmy a seriály minulého týdne na Netflixu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také