13 trailerů týdne: Výživná porce Marvelu a Netflixu

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Nový týden, další porce trailerů. Emilia Clarke se zamiluje do ženatého agenta FBI ve filmu Above Suspicion, Amanda Seyfried bude bojovat proti nadpřirozeným silám v netflixovském Co jsme viděli, co jsme slyšeli a Marvel představil trailery pro dva velké projekty (filmovou Black Widow a seriálového Lokiho). Nejen děti ocení trailery na animovanou pohádku od Netflixu Rodina na baterky nebo pokračování Space Jam: Nový začátek, ve kterém si postavičky z Looney Tunes opět zahrají basket.

Above Suspicion

Napínavý příběh podle skutečné události vypráví o agentovi FBI (Jack Huston), který byl se svojí ženou převelený do menšího městečka v Kentucky. Zaplete se s krásnou chudou dívkou (Emilia Clarke), která pro něj začíná pracovat jako informátorka. Zakázaný vztah se ale pro něj brzy stane nebezpečným, když zjistí, že je jeho milenka těhotná a nechce od něj dát ruce pryč.

Black Widow

Natasha Romanoff (Scarlett Johansson) je známá pod přezdívkou Black Widow. V novém filmu nám představí svojí minulost, před kterou často utíkala. Po narození byla Natasha dána KGB, která ji po celé dospívání cvičila, aby se stala jejím nejlepším agentem. Když se ale SSSR rozpadne, stává se z Natashy nebezpečná zbraň, která musí být zničená.

Co jsme viděli, co jsme slyšeli

Newyorská umělkyně Cath (Amanda Seyfried) se s manželem (James Norton) přestěhuje do malebného městečka Hudson Valley. Po zabydlení ve starším domě se ale zdá, že nové bydlení i její manžel skrývají temná tajemství. Cath vyhledává vše o historii domu, zatímco její manžel je čím dál víc znepokojený jejím výzkumem.

Loki

Poté, co během bitvy s Thanosem Loki (Tom Hiddleston) ukradl Tesseract, je chycen a uvězněn tajemnou organizací Time Variance Authority (TVA) a jejich agenty zvanými Time-Keepers. Loki je nucený opravit několik časových linií, které prolomil, když díky Tesseractu cestoval časem a měnil při tom historii lidstva.

Rodina na baterky

Animovaná akční komedie o obyčejné rodině, která se ocitla uprostřed své dosud největší rodinné výzvy. Musejí zachránit svět před robotickou apokalypsou. Rodina se z ničeho nic ocitne uprostřed robotického povstání. K zachycení každého člověka na planetě se používá vše od chytrých telefonů, přes spotřebiče, až po zlé Furbys.

Space Jam: Nový začátek

Když je basketbalový šampion a světová ikona LeBron James a jeho mladý syn Dom (Cedric Joe) uvězněn ve virtuálním prostoru zlým algoritmem jménem Al-G Rhythm (Don Cheadle), musí LeBron vyhrát basketbalový zápas, aby svého syna dostal v bezpečí domů. Pomůžou mu v tom už ostřílení hráči Bugs Bunny, Daffy Duck, Porky Pig, Lola Bunny a celý gang bláznivých a nedisciplinovaných Looney Tunes.

Světlo a stíny

Když mladá bojovnice (Jessie Mei Li) projeví kouzelné schopnosti, které by mohly sjednotit její svět, začnou proti ní kout pikle temné síly. Podle románové série Griša Leigh Bardugo.

Sebevražedný oddíl

Sebevražedný oddíl je vyslán na vzdálený ostrov Corto Maltese, který je obsazen nepřáteli. Harley Quinn (Margot Robbie), Bloodsport (Idris Elba), Peacemaker (John Cena) a další členové tajné Task Force jsou po zuby ozbrojeni, aby se nepřátelům mohli postavit.

Spirála strachu: Saw pokračuje

Detektiv Ezekiel „Zeke“ Banks (Chris Rock) pracuje ve stínu svého otce, váženého policejního veterána (Samuel L. Jackson). S novým případem morbidních vražd mu pomáhá jeho nový partner (Max Minghella). Vraždy připomínají návrat děsivého vraha Jigsawa, proto se Zeke musí obrátit se žádostí o pomoc na svého otce. Zeke si ale neuvědomuje, že celé jeho vyšetřování je pouhou morbidní hrou, kterou si pro něj vrah připravil.

The Night House

Beth (Rebecca Hall) se snaží vzpamatovat z nečekané smrti svého manžela (Evan Jonigkeit), který spáchal sebevraždu. Zůstává proto sama v domě u jezera, který pro ni postavil. Snaží se co nejlépe držet pohromadě, ale začíná mít pocit, že v domě není sama a že její manžel měl děsivé tajemství.

The Virtuoso

Nájemný zabiják, který si přezdívá Virtuoso (Anson Mount) musí splatit dluh u Mentora (Anthony Hopkins). Jedinou informaci, kterou dostal, je čas a místo, kde má zasáhnout cíl. Žádné jméno, žádný popis, nic. Když Virtuoso dorazí na místo, vidí několik možných cílů, včetně krajského šerifa. Neví jestli zasáhl správný cíl, ale pokud ne, hrozí mu velké nebezpečí.

Together Together

Matt (Ed Helms) je čerstvý čtyřicátník, který si uvědomuje, že už nikdy nebude mladší. Žije osamělým životem, ale vždy si přál rodinu. Proto se rozhodne pro vyhledání náhradní matky, kterou se stane mladá Anna (Patti Harrison). Oba jsou naprosto rozdílní, přesto spolu tráví spoustu času, aby byl Matt přítomný jejímu těhotenství. Jejich neočekávaný vztah se brzy změní v přátelství a možná i něco víc.

Zola

Film je natočen podle známého Twitteru se 148 tweety, ve kterém se servírka Zola (Taylour Paige) setká s prostitutkou jménem Stefani (Riley Keough), jenž Zole nabídne život plný dobrodružství a peněz. Druhý den pozve Stefani Zolu na výlet, kde je cílem vydělat co nejvíce peněz tancem ve floridských striptýzových klubech. Zola souhlasí a najednou je uvězněna v nejbláznivějším a nejneočekávanějším výletu svého života.

Pokračuj na přehled nejnovějších trailerů z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také