Irská legenda se stane skutečností v novém hororu Boys from County Hell, Jason Statham chce pomstít vraždu svého syna v akčním thrilleru Rozhněvaný muž, Harley Quinn se vrací v Sebevražedném oddílu a Anna Kendrick poletí s Netflixem na výzkumnou misi na Mars. Tohle všechno a mnohem více nám přinesl další týden plný nových trailerů.

Boys from County Hell

Eugene Moffat jezdí se svým otcem po opravách silnic. Tentokrát si s sebou vzal pár svých přátel, aby prozkoumali zdejší město nesoucí legendu o Avartachovi, irskému Drákulovi, který pije lidskou krev. Eugene kvůli zvědavosti zničí posvátný kamenný útvar, který zemi před Avartachem chrání, a jak se brzy ukáže, celá legenda je pravdivá.

In the Earth

Vědec se vydává do dalekého lesa společně se skupinou dalších průzkumníků a vědců, aby nalezli lék na ničivý virus. Jakmile se ocitnou hluboko v lese, přestávají se orientovat, a nedaří se jim najít cestu zpátky. Brzy si uvědomí, že v lese žije něco nelidského a nadpřirozeného, co je nechce pustit z lesa živé za žádnou cenu.

Nová šichta

Dokumentární film vypráví o horníkovi, jenž dvacet let pracoval v dole Paskov. Po dvaceti letech se důl uzavírá a on přichází o práci. Osobní příběh člověka, který se po dvaceti letech dřiny musel znovu postavit na vlastní nohy, vrátit se do školy a vydat se novým směrem, aby dokázal uživit svoji rodinu.

Rozhněvaný muž

H pracuje ve společnosti zabývající se hotovostními dodávkami, které každý týden převáží stovky milionů dolarů po Los Angeles. Když je H jednoho dne svědkem přepadení, o všechny gangstery se postará sám chladnokrevným způsobem. Má k tomu ale své důvody, chce najít toho, kdo mu v podobné přestřelce zabil syna.

Sebevražedný oddíl

Sebevražedný oddíl je vyslán na vzdálený ostrov Corto Maltese, který je obsazen nepřáteli. Harley Quinn, Bloodsport, Peacemaker a další členové tajné Task Force jsou po zuby ozbrojeni, aby se nepřátelům mohli postavit.

Separation

8letá Jenny se neustále vyrovnává s hádkami svých rodičů Maggie a Jeffem. Uniká proto do vymyšleného světa se svými loutkami. Když její matka tragicky zemře, snaží se Jeff začít znovu a lépe. Do života jim vstupuje i Jennyna chůva, která s nimi tráví více času. Po smrti Maggie se ale v dome děje něco nadpřirozeného. Loutky ožívají, po domě se objevují děsivé stíny a přízraky a Jenny je jediná osoba, která je vidí.

Supergirl – poslední 6. řada

Lex Luthor získává superschopnosti a konečně se může postavit proti Supergirl, kterou chce za každou cenu zničit. Kara proto dává dohromady svoji skupinu lidí, aby se Lexovi postavili a zabránili mu zničit polovinu populace na Zemi.

The Night House

Beth se snaží vzpamatovat z nečekané smrti svého manžela, který spáchal sebevraždu. Zůstává proto sama v domě u jezera, který pro ni postavil. Snaží se co nejlépe držet pohromadě, ale začíná mít pocit, že v domě není sama a že její manžel měl děsivé tajemství.

Utajený pasažér

Tříčlenná posádka, která vzlétla na misi na Mars, najde na své palubě černého pasažéra. Je jím Michael, inženýr, který se zranil a zůstal omylem na palubě. Posádka ho zasvětí do svých úkolů a brzy se stane plnohodnotným členem. Ne vše jde ale podle plánů. Kyslík na lodi se porouchá a posádce hrozí udušení, na palubě jsou totiž kyslíkové bomby jen pro tři pasažéry. Je vůbec nějaká šance, že by dokázali přežit všichni a dokončit svou misi?

Pokračuj na přehled trailerů z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno