12 filmů a seriálů (nejen) na Netflixu na víkend

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix konečně uvedl očekávanou první řadu fantasy seriálu Světlo a stíny, film Utajený pasažér s Annou Kendrick v kosmu nebo další dokumentární minisérii s Davidem Attenboroughem. Na HBO GO čeká první epizoda nového krimi seriálu s Kate Winslet, Mare z Easttownu a premiéru si zde odbylo i severské osmidílné drama Vítejte na konci světa. Americké HBO Max vytasilo krvavé Mortal Kombat, Prime Video od Amazonu zase přidalo dabing ke svým dvěma populárním titulům z poslední doby.

Černý medvěd

V odlehlém domě u jezera v Adirondackém pohoří hostí hudebník Gabe a těhotná bývalá tanečnice Blair záhadnou režisérku Allison, která hledá inspiraci pro svoji filmovou tvorbu. (HBO GO)

Dafne

Po náhlé mámině smrti pomůže odvážná holka s Downovým syndromem tátovi překonat smutek. A začne se stavět na vlastní nohy. (Netflix)

Free to Play

Dokument o třech profesionálních hráčích videoher, kteří na mezinárodním turnaji soutěží o milion dolarů. (Netflix)

HOMUNCULUS

Bezdomovec, který ztratil paměť, získá po experimentálním lékařském zákroku schopnost vidět skrytá lidská traumata. Představy se mu ale začnou míchat s realitou. (Netflix)

Chadwick Boseman: Portrét umělce

Setkání scenáristů, režisérů a herců, kteří se podělí o svůj pohled na výjimečné herecké umění Chadwicka Bosemana. (Netflix)

Mare z Easttownu – 1. řada

Zatímco detektivka z pensylvánského městečka vyšetřuje místní vraždu, její život se rozpadá. Minisérie, která zkoumá temnou stránku uzavřené komunity. (HBO GO)

Mortal Kombat

Světoznámá bojová herní série se dočkala dalšího filmového zpracování, tentokrát v režii Simona McQuoida. Brutální akce zaručena. (HBO Max)

Neviditelná Nula – 1. řada

Nesmělý mladík má schopnost se stát neviditelným, ale musí se ji naučit ovládat, aby ochránil svoji čtvrť. Velké sny o kariéře umělce proto zatím musí počkat. (Netflix)

Světlo a stíny – 1. řada

Osiřelá kreslička map Alina Starková na sebe přivolá hněv temných sil, když dá průchod neuvěřitelné moci, která může změnit osud jejího válkou zmítaného světa. (Netflix)

Utajený pasažér

Odhalení ukrytého pasažéra ohrozí životy všech tří členů posádky, co právě vyrazila na misi na Mars. A přiměje je volit mezi špatným a ještě horším řešením. (Netflix)

Vítejte na konci světa – 1. řada

Život v Utmarku je divoký a cizincům se málokdy podaří přizpůsobit. Když je do školy přijata nová optimistická učitelka, doufá v nový začátek. (HBO GO)

Život v barvě s Davidem Attenboroughem – 1. řada

Dokumentární seriál, který pomocí inovativních technologií zkoumá přírodu z nového pohledu a soustředí se na to, jak barvy pomáhají přežít zvířatům v divočině. (Netflix)

Nově nadabováno: Cesta do Ameriky 2

Princ Akeem se má stát novým vládcem Zamundy, když zjistí, že má v Americe dědice. Vydá se tedy za budoucím korunním princem se svým věrným Semmim. Netuší však, že se chystá násilný převrat v zemi. (Amazon Prime Video)

Nově nadabováno: Borat Subsequent Moviefilm

14 let poté, co natočil film o své cestě napříč USA, riskuje Borat život a končetiny, když se vrací se svou mladou dcerou do Spojených států, a vypráví více o kultuře, pandemii COVID-19 a politických volbách. (Amazon Prime Video)

Pokračuj na přehled tipů na víkend z minulého týdne

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také