10 trailerů týdne: Vraždící džíny a Štěpán Kozub za kamerou

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

V tradičním přehledu nejnovějších trailerů uvidíte dost šílené věci. Posedlé džíny budou terorizovat nákupní centrum, zmutovaný virus se bude šířit Taiwanem a Melissa McCarthy se stane superhrdinkou. A to je jenom zlomek toho, co Vás dnes čeká.

Without Remorse

Za nájemnou vraždu své těhotné manželky se John Kelly vydává hledat spravedlnost. Spojí síly se CIA a SEAL. Nevědomky se jim ale podaří odhalit skryté intriky, které by mohly zapříčinit válku mezi USA a Ruskem.

Held

Skoro rozpadlé manželství je podrobeno těžké zkoušce, když jsou proti své vůli izolováni v pronajatém letním domě. Musejí se podrobit tajemnému hlasu, který ovládá každý jejich pohyb.

Lupin – 2. řada

Assane si užíval rodinný den na pláži se svou ženou a synem Raoulem. Jeho práce ho ale dohnala a Raoul byl unesen. Assanovou novou prioritou je zachránit svého syna za každou cenu.

Made for Love

Hazel Green je třicetiletá manželka na útěku. Po 10 letech v příšerném manželství s Byronem Gogolem, technologickým miliardářem, se rozhodla utéct. Při svém útěku ale trpí zvláštními příhodami, a nakonec zjistí, že jí manžel do hlavy nainstaloval čip.

Slaxx

Posedlé džíny začnou zabíjet zaměstnance módního obchodu. Několik zaměstnanců si to ale nechce přiznat. Naštěstí je tu Libby, idealistická mladá prodavačka, která se chce postavit krvavému řádění.

The Rookies

Milovník extrémních sportů Zhou Feng se úplnou náhodou zapojil do mezinárodního nelegálního obchodu. Musel kvůli tomu odcestovat do Budapešti za zvláštní agentkou Bruce, která miluje vzrušení a nebezpečí. Společně postaví vlastní amatérskou jednotku, aby bojovali proti teroristům.

The Sadness

Po roce boje s pandemií s lehkými příznaky se frustrovaný národ probouzí do něčeho mnohem horšího. Virus začíná mutovat. Z lidí se stávají monstra, která zabíjejí, mučí a znásilňují jiné.

Thunder Force

Lydia a Emily byli v dětství nejlepšími kamarádkami. Z Emily je vědkyně, která vyvinula postup, jak obyčejným lidem dát neuvěřitelné schopnosti. Do toho se ale nechtěně zapojí Lydia, která si dá poslední dávku superschopností. Nyní je jen na Lydii a Emily, aby spolu opět vytvořili pouto přátelství a začali společně bojovat proti zlu ve městě.

Volným pádem

Být milý, vstřícný a empatický neznamená, že budete mít úspěch v životě. Své o tom ví pokladník Michal, který je tajně zamilovaný do květinářky. Nemá ale dostatek odvahy na to, aby udělal první krok, a navíc jeho život není tak pohádkový, jak by si přál.

Voyagers

30 mladých mužů a žen jsou posláni na misi hluboko do vesmíru, aby našli nový domov. Celá posádka ale postupem upadá do zvláštního stavu plného halucinací a šílenství. Nevědí, zda se skutečná hrozba nachází na palubě lodi nebo ve vesmíru.

Pokračuj na přehled trailerů z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také