10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

V žebříčku nejstahovanějších filmů týdne tentokrát najdeme hned pět nových titulů. Akční jednohubku Boss Level, ve které Frank Grillo zažívá stejný den stále dokola, skvěle obsazený thriller The Mauritanian, Crisis s Gary Oldmanem, pokračování Cesty do Ameriky a Disnyeho animák Raya a Drak. Ten se dokonce stal nejstahovanějším filmem týdne, následovaný hraným celovečerákem Toma a Jerryho a adaptací videohry Monster Hunter. Tohle je přehled deseti nejstahovanějších filmů týdne přes torrenty podle serveru TorrentFreak.

Nejstahovanější filmy k 8. březnu 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak čerpá data z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Boss Level

Akční podívaná s originálně pojatou časovou smyčkou, ve které uvízne Frank Grillo, byla zakoupena streamovací službou Hulu. Premiéru předstihl únik snímku na internet v minulém roce. (uvedeno na Hulu)

9. Střípky

V nejnovějším filmu uznávaného režiséra Johna Leeho Hancocka sledujeme dvojici policistů (Denzel Washington a Rami Malek), která se snaží dopadnout sériového vraha (Jared Leto). (uvedeno na HBO Max)

8. Tenet

V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe. (uvedeno na O2TV, Google Play)

7. The Mauritanian

Právnička a její kolegyně začínají pracovat na novém případu Mohameda Ould Slaha, který je neprávem už několik let držen ve vězení. (uvedeno na iTunes, Prime Video)

6. Wonder Woman 1984

V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání Pedra Pascala a také Cheetah s tváří herečky Kristen Wiig. (uvedeno na HBO Max)

5. Crisis

Tři různé příběhy týkající se obchodu s drogami a zneužívání zakázaných látek. Thriller Nicholase Jareckiho (Smrtelné lži), ve kterém se potkají Gary Oldman, Armie Hammer a Evangeline Lilly. (uvedeno na iTunes)

4. Coming 2 America

Africký král Akeem se po letech vrací do Ameriky, aby se setkal se svým synem a následníkem trůnu, o kterém do této chvíle vůbec nevěděl. (Prime Video)

3. Monster Hunter

Monster Hunter je adaptace stejnojmenné videohry od společnosti Capcom, ve které se Milla Jovovich ocitá ve světě plných krvelačných monster. Od režiséra Paula W.S. Andersona, tvůrce filmového Resident Evilu. (uvedeno na Prime Video)

2. Tom a Jerry

Když se Jerry přestěhuje do luxusního hotelu na Manhattanu, kde právě probíhá svatba století, její zoufalá organizátorka si najme Toma, aby jí pomohl se myšáka zbavit. (uvedeno na HBO Max)

1. Raya a drak

Kdysi dávno ve fantazijním světě Kumandry žili lidé a draci v harmonii. Kdykoliv pak zlověstné nestvůry nazývané Druuni ohrožovaly zemi, draci se pro záchranu svých lidských přátel obětovali. (uvedeno na Disney+)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také